6. 9. - 8. 9.

50. ročník Lanškrounské KOPY a městské slavnosti

| náměstí J. M. Marků

Tento rok připadají městské slavnosti a  50. jubilejní ročník Lanškrounské KOPY opět na druhou sobotu v měsíci září. Těšit se můžete na opravdu nabitý program plný známých i méně známých (ale o nic méně kvalitních) hudebníků, tanečníků a dalších osobností. Program bude probíhat na hlavním náměstí J. M. Marků již od čtvrtečního odpoledne 6.9.2018 do soboty 8.9.2018.

čtvrtek 6. 9. 2018

  • 13:30 – 13:35 – ZAHÁJENÍ
  • vystoupení místních škol
  • 13:35 – 13:40 – ZŠ B. Smetany – tanec
  • 13:45 – 14:00 – ZŠ Damníkov
  • 14:05 – 14:10 – ZŠ B. Smetany – tanec
  • 14:10 – 15:00 – ZUŠ BRASS COMPANY (během přípravy – záznam vystoupení tanečnic?)
  • 15:30 – 16:15 – rocková kapela PORTAL
  • 16:45 – 17:30 – PO PŘECHODĚ
  • 18:00 – 19:00 – ADELE TRIBUTE
  • 19:30 – 20:30 – PRINCESS-QUEEN REVIVAL
  • 21:00 – 22:00 – NIRVANA TRIBUTE

 

pátek 7. 9. 2018

  • 12:40 – 12:45 – ZAHÁJENÍ
  • 12:45 – 12:50 – ZŠ Výprachtice – tanec
  • 12:50 – 13:00 – ZŠ A. Jiráska
  • 13:00 – 13:05 – ZŠ Výprachtice– tanec
  • 13:10 – 13:25 – ZŠ Dobrovského– tanec
  • 13:30 – 14:20 – DDM – divadlo a break dance
  • 14:40 – 15:25 – country kapela TRAP
  • 15:50 – 16:35 – ONE BRAIN
  • 17:00 – 17:45  – MORYBUNDUS BAND
  • 18:00 – 18:15 – TANEČNÍ VSTUP – DC-DANCE (5 min.) + Akrobatický kruh P & L FUNTASY (3,5 min.)
  • 19:00 – 20:00 – JELEN
  • 20:30 – 21:30 – CITRON
  • 22:00 – 23:00 – RAMSTEIN REVIVAL
  • 23:25 – 00:15 – REGEN
  • 00:20 – 1:00 – AFTERPARTY – DJ-Pajas 

 

sobota 8. 9. 2018

  • 8:00 – 11:00 – dechová hudba LANŠKROUNSKÁ 12
  • 11:30 – 12:20 – DUO NABOSO
  • 12:45 – 13:45 – country kapela MAZZEC PARDUBICE
  • vyhlášení KOPA běhu
  • 14:15 – 15:15 – KAŠPÁREK V ROHLÍKU
  • vyhlášení soutěže (10 cen)
  • 15:30 – 15:45 – TANEČNÍ VSTUP (zumba TEENS – 5 min., DC–DANCE – dětská i starší odd. – 10 min.)
  • 16:15 – 17:15 – MODRÝ CIMBÁL v pop-rockové kapele
  • 17:25 ­– 17:45 – TANEČNÍ VSTUP (zumba – 5 min. + I. Z. Dance Studio – 10 min. + JUICY – 5 min.)
  • 18:15 – 19:15 – XINDL X
  • 19:55 – 20:50 – BIG BAND Lanškroun + MARTIN CHODÚR
  • 21:00 ­– 21:15 – VZDUŠNÁ AKROBACIE (závěsné šály) – 5 min. + DUO DAEMEN – 5 min.
  • 21:15 – 21:25 – VIDEOMAPPING
  • 22:00 – 22:15 – OHŇOSTROJ
  • 22:15 – 23:20 – LUCIE BÍLÁ + ARAKAIN
  • 23:35 – 23:45VIDEOMAPPING
  • 00:00 –1:00 – AFTERPARTY s překvapením – DJ-Pajas

Změna programu vyhrazena.

O historii lanškrounské KOPY se dozvíte ZDE.

Vstupné

bez vstupného

Více informací

www.lanskrounskakopa.cz

Líbí se vám tato akce?

share