29. 4.

MEZINÁRODNÍ DEN TANCE kdy se bude tančit všude

16:00 | zámecké zahrady

29. 4. 2018 se koná Mezinárodní den tance a my jsme se letos rozhodli se k oslavám připojit. 29. 4. od 16 hodin můžete v zámeckých zahradách zhlédnout program plný tanečních vystoupení.  Svoji účast nám zatím přislíbili: taneční kroužek Sluníčko ze ZŠ Dobrovského,  I. Z. Dance Studio Ivety Zahradníkové, ZUŠ J. Pravečka – taneční obor, break dance (kroužek DDM Lanškroun), JUICY Kids, JUICY Juniors, Zumba Teens, DC Dance a soubor Jitřenka.

Projděte se v neděli 29. 4. 2018 odpoledne do zámeckých zahrad a můžete zhlédnout různorodé choreografie malých i velkých tanečnic a tanečníků z Lanškrouna a okolí.

 

Krásou Mezinárodního dne tance je, že v jeden den spojí tanečníky různých stylů, výrazů, žánrů. Nepůsobí tedy jen jako inspirace pro lidi, kteří doposud neměli s tancem bližší zkušenost, ale i pro tanečníky navzájem. Pojďme se na jeden den spojit, zapomeňme na chvíli na svou vlastní definici toho, co je pro nás tanec, a pojďme si prostě zatančit. Protože to má smysl.

Program každého uskupení, které se rozhodne do oslav Mezinárodního dne tance zapojit, bude uveden v Taneční mapě. O Vašem programu se tak dozví každý, kdo navštíví webové stránky www.danceday.cz a vy se společně se svými tanečními kolegy z celé České republiky stanete součástí jedinečné akce!

Oblíbenou a již téměř neoddělitelnou součástí oslav se stal flashmob – choreografie, kterou si všichni účastníci zatancují ve stejný čas, ať už se nacházejí kdekoliv. Jde o dech beroucí ukázku toho, že když se tanečníci spojí, dokáží toho mnoho. Společný flashmob představuje ale také cestu, jak se do oslav zapojit, když nemáte možnost prezentovat vlastní program a chcete si prostě zatančit. Vytvoříme pro Vás choreografii, Připravíme pro Vás instruktážní video a postaráme se, aby výsledek stál opravdu za to!

taneční kroužek Sluníčko ze ZŠ Dobrovského pod vedením Moniky Kroulíkové

I.Z. Dance Studio Ivety Zahradníkové

ZUŠ J. Pravečka – taneční obor pod vedením Ivety Zahradníkové

break dance (kroužek DDM Lanškroun) pod vedením Mirka Křivohlávka

JUICY Kids pod vedením Michaely Duškové

JUICY Juniors pod vedením Michaely Duškové

DC Dance Dolní Čermná pod vedením Věry Marešové

Zumba Teens pod vedením Simony Hrubešové

soubor Jitřenka pod vedením Yvony Rybové

Vstupné

bez vstupného

Více informací

danceday.cz

Líbí se vám tato akce?

share