září – červen

Anglický jazyk

Kurz pro děti i dospělé

Lektoruje Mgr. Lenka Jirků

Kurz anglického jazyka se všeobecným zaměřením probíhá po celý školní rok (cca 30 lekcí v rozsahu cca 1,5hod.), skupinky jsou cca po 6 lidech. Lekce probíhají jednou týdně v odpoledních hodinách. Po naplnění kurzu se zájemcům posílá e-mailem pozvánka na informační schůzku, kde se dozví veškeré podrobnosti (mimo jiné den a hodinu konání pro jednotlivé skupinky) přímo od lektorky Mgr. Lenky Jirků.

Kurz angličtiny s lektorkou Lenkou Jirků absolvuji druhým rokem. S jejím stylem učení jsem velmi spokojená, Lenka je příjemná a velmi vstřícná. Prvním rokem vedla výuku v našem kurzu podle učebnice Headway, letos pracujeme metodou čtení textu. Touto formou nejen slovní zásobu i gramatiku vždy zopakujeme, ale zároveň se učíme stále něco nového. Velkým přínosem jsou především úvodní rozhovory vedené v angličtině. Lenka nás všechny v kurzu nutí mluvit, což je pro mě velmi přínosné a jako úplného začátečníka mě „rozmluvila“. Její styl výuky mi vyhovuje, hodiny probíhají v neformální a přátelské atmosféře.

                                              Účastnice pondělního kurzu

Mgr. Lenka Jirků

V roce 1997 absolvovala FF MU Brno, v roce 2002 získala certifikát FCE a v roce 2003 certifikát CAE.

Lenka vyučuje angličtinu od roku 2003 v kurzech Kulturního centra Lanškroun a ve firmách v Lanškrouně a okolí (převážně kurzy pro dospělé).  Jejími oblíbenými studijními materiály jsou: učebnice New Headway, New English File, přípravné učebnice pro FCE, English Vocabulary in Use, English Grammar in Use, materiály doplňuje četbou knih v různých úrovních angličtiny.

 

 

Přihlašovací formulář do kurzu naleznete ZDE.

Cena

do 4 000 Kč za celý kurz

 

Více informací

jindriska.kulhankova@kclanskroun.cz

mobil: 778 888 504

Líbí se vám tento kurz?

share