EXKLUZIVNÍ NABÍDKA PŘEDKUPNÍHO PRÁVA NA ČTYŘI DOHODY

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA PŘEDKUPNÍHO PRÁVA NA ČTYŘI DOHODY.

Vážení, pokud si zakoupíte vstupenku na unikátní koncert CO ZNAMENÁ VÉSTI KONĚ v podání THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE A FILHARMONIE BRNO, který proběhne 8. 11. 2019 v 19:00 v Multifunkčním centru LArt v Lanškrouně, získáváte exkluzivní možnost přednostního nákupu vstupenky na pořad Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem, který je naplánován na 27. 3. 2020 v Multifunkčním centru LArt:
https://www.kclanskroun.cz/…/jaroslav-dusek-ctyri-dohody-v…/

Nabídka je platná až do termínu konání koncertu, tedy do 8. 11. 2019.

❗️PRAVIDLA:
Při koupi vstupenky na koncert The Plastic People of the Universe a Filharmonie Brno v kanceláři KC Lanškroun můžete současně zakoupit vstupenku na pořad Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem, jehož předprodej bude spuštěn až v následujících týdnech. V případě, že zakoupíte vstupenky online a v Infocentru Lanškroun, můžete po jejich osobním předložení v kanceláři KC Lanškroun rovněž zakoupit vstupenku na Čtyři dohody.

❗️1 lístek na koncert The Plastic People of the Universe=možnost přednostního zakoupení 1 lístku na pořad Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem❗️

Cena vstupenky na Čtyři dohody je 400 Kč.

Více informací o koncertu CO ZNAMENÁ VÉSTI KONĚ v podání The Plastic People of the Universe a Filharmonie Brno naleznete na:
https://www.kclanskroun.cz/…/co-znamena-vesti-kone-the-pla…/