18. 6. 2021 JIŽ PROBĚHLO

Cimbálová muzika Galán

18:00 | zámecká zahrada

Vážení přátelé, srdečně vás zveme na zahájení Lanškrounského kulturního léta v rámci kterého vystoupí CIMBÁLOVÁ MUZIKA GALÁN. Přijďte si s námi užít ŽIVOU KULTURU pod širým nebem v zámecké zahradě.

Těšíme se na vás. ❤️

Cimbálová muzika Galán vznikla na jaře roku 2010. Cílem jejich muziky je bavit lidi tradiční hudbou na nejvyšší možné úrovni tak, aby byla přístupna co nejvíce posluchačům.

Snaží se zachovávat klasické plné obsazení cimbálové muziky – první a druhé housle, klarinet, cimbál, kontrabas a violové kontry. Repertoárově se zaměřují na jejich rodné Podluží, ale také na ostatní oblasti Moravy, Slovenska či Maďarska.

Občerstvení zajištěno – limonády, víno, pivo

LUNCHCROWN – dobroty z grilu (klobásy, steaky, hermelín), saláty, párek v rohlíku, hranolky, burger s trhaným masem 

 

Aby Vaše návštěva proběhla co nejbezpečněji pro Vás, diváky, ale i pro všechny zaměstnance, prosíme Vás o dodržování základních hygienických pravidel, která jsou stanovena na základě vládních opatření pro pořádání kulturních akcí.

Těšíme se na Vaši návštěvu a zároveň Vám velmi děkujeme za dodržování všech hygienických opatření.

  • Respirátor (je možné zakoupit na pokladně)
  • Splnění jedné z podmínek (elektronické nebo písemné potvrzení o negativním antigenním nebo PCR testu, čestné prohlášení o negativním antigenním nebo PCR testu do 180 dní od prodělání nemoci COVID-19, 21 dní po první dávce očkování

U dětí mladších 6 let není testování požadováno!

Vstupné

120 Kč

Více informací

http://www.galan.cz/

Líbí se vám tato akce?

share