22. 7. 2021 JIŽ PROBĚHLO

FreshDance fest: Loutkoviště, taneční workshopy, koncert

9:00 - 20:00 | nádvoří lanškrounského zámku, zámecká zahrada

Lanškroun ožije tancem, hudbou i výtvarným uměním! FRESHDANCE FEST- tanec v ulicích Lanškrouna. První ročník multižánrového festivalu již 22. – 25. července.
Naše město se na čtyři dny stane místem, kde se propojí všichni milovníci tance, pohybu, hudby , výtvarného umění a kultury jako celku. Užijí si ho děti i dospělí, široká veřejnost i profesionální tanečníci. Zažijeme drobná vizuální zastavení i velká představení v LArtu. Pojďte s námi rozhýbat Lanškroun! #ROZTANČÍMELANŠKROUN

Zámecká zahrada

9:00 – 11:00 Rarášci – program RC Dětský svět pro nejmenší

15:00 – 18:00 LOUTKOVIŠTĚ – interaktivní program pro rodiny s dětmi (v případě nepříznivého počasí se akce přesouvá na lanškrounský zámek)

 

Nádvoří zámku

17:30 Zumba s Laďkou  – lekce pro veřejnost

Od 18:15 Blok tanečních vystoupení – IZ Dance, C Dance Ústí nad Orlicí, Honorata Rewera (tanec s ohněm)

18:30 Koncert  La Acoustic session /Marie Urbanová a Jiří Hubálek/

Forea

16:30 – 20:00 Taneční workshopy – https://www.kclanskroun.cz/akce/freshdance-fest-workskhopy/

 

PODMÍNKY PRO VSTUP NA FESTIVAL

Děti! Přijďte si zahrát svojí oblíbenou pohádku konečně sami! Vždyť jen vy víte, jak skutečně končí… V našem loutkovišti si můžete vyzkoušet, jaké to je hrát loutkové divadlo – stát se na chvíli hercem, režisérem, hudebníkem nebo divadelním kritikem. A když nevíte jak začít, je tu pro kouzelný začátkovač, kde si můžete vylosovat začátek pohádky. 

Loutka+hriště=Loutkoviště. Loutkové hřiště. Pět originálních samostojných konstrukcí pro loutkové divadlo s různými kulisami a sadou loutek určených do veřejného prostoru otevřených ke hře a rozvíjení fantazie celé rodiny. Připomínka barokní tradici loutkových divadel, a zároveň nová forma interakce prostor pro zábavu. Otevřená hra pro všechny děti s fantazií i rodiče bez ní. Více na: http://poulicnidivadlo.cz/loutkoviste

Vstupné

Bez vstupného

Více informací

prodej@kclanskroun.cz
778 113 420

Líbí se vám tato akce?

share