10. 11.

Dan Přibáň & Trabanti: Velká cesta domů

PŘESUN Z 28.04.2021

19:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Cestovatelský rokenrol o výpravách těmi nejméně pravděpodobnými auty. Stovky fotek, videí a hlavně historek, které prostě nevymyslíš… Dva trabanti, maluch a jawa, Češi. Slováci a možná přijde i jeden šílený Polák!
Přijďte i vy, stojí to za to!

Dan a jeho divoké vyprávění o tom, jak dojeli z Indie přes Banskou Bystrici do Prahy a mimochodem při tom objeli svět! Prach, bahno, olej, krev, kalašnikovy, plameny autogenů a hlavně to nebrat celé moc vážně! Sáhli si na dno, vyřešili neřešitelné problémy, ale lezlo jim to na nervy mnohem méně, než čekali. Vždycky je to sranda, když to přežijete! A tahle cesta je jednou velkou přehlídkou hodně černého a někdy až nepříjemně vtipného humoru. Humoru, který nevymyslíte, to se vám musí stát.

Pojďte si poslechnout, jak vyrazili z jihu Indie až na její sever mezi pohřební hranice magického Váránasí, do Nepálu a podhůří Himaláje, pro výškový rekord dvoutaktního auta. A pak čím níž, tím hůř, přes průsmyky plné sněhu, vody a kamenů do mystického malého Tibetu v Ladaku a na hranice Pákistánu – země se špatnou pověstí, která ukázala, že nic není tak zlé, jak to vypadá v televizi, zatímco Čína vypadala mnohem hůř, než vypadá televizi! Technokratická diktatura jak ze sci-fi. Svět budoucnosti, kde nechcete žít! A zase zpátky do minulosti mezi koně, hory a jurty Kyrgyzstánu, aby konečně v uzbeckém Samarkandu dokončili cestu kolem světa! A odsud pak ve stopách jejich první výpravy na dno pouště vyschlého Aralu až konečně domů!
Dva trabanti, maluch a jawa, Češi. Slováci a možná přijde i jeden šílený Polák!
Přijďte i vy, stojí to za to!

Vstupné

V předprodeji 250 Kč
Na místě 310 Kč

Držitel průkazu ZTP – sleva 50 % z ceny vstupenky.

Více informací

http://tamazpet.transtrabant.cz/

Držitel průkazu ZTP/P – sleva 50 % z ceny vstupenky, doprovod má nárok na vstupenku zdarma.

 

Líbí se vám tato akce?

share