6. 3. 2020 JIŽ PROBĚHLO

David Koller Acoustic

19:00 VYPRODÁNO | sál Multifunkčního centra LArt

Chci zas v tobě spát, Amerika nebo Gypsy Love s novým prostorem a barvou.

David Koller v Lanškrouně zahraje svoje hity v unplugged aranžích.

Jeden z nejúspěšnějších českých hudebníků David Koller se po letní festivalové sezoně a podzimním turné se svojí domovskou Lucií vrátí k akustickým koncertům. V rámci turné David Koller Acoustic Tour 2020 dorazí v pátek 6. března do Lanškrouna. Zdejšímu publiku nabídne jiný koncertní zážitek, než skýtají festivaly nebo velké haly. V intimním prostředí LArtu přehraje svoje největší hity i průřez kariérou v akustických aranžích.

 

David Koller, český rockový zpěvál, skladatel a bubeník. Patří k významným muzikantům střední generace českého bigbítu. Autor mnoha dnes již klasických hitů se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie, kde působil v letech 1987 až 2005. Účinkoval i v dalších rockových formacích (Kollerband, Pusa, Žentour, Jasná Páka, Blue Effect), byl též hudebním producentem (Koistinen, Alice, Plexis, Oskar Petr, Walk Choc Ice, Lucie Bílá). Spolu s Michalem Dvořákem složili hudbu k filmu Amerika (1994), Poslední přesun (1995) a Mrtvej brouk (1998). Účinkoval ve filmech Pražákům, těm je tu hej (1990), Akumulátor (1994). Host u řady kapel a interpretů (Pražský výběr, Turbo, Žlutý pes, Hudba Praha, P. Habera, H. Vondráčková, R. Müllera, Anna K. či Miro Žbirka).

Zdroj: wikipedie.cz

Během večera zazní například Chci zas v tobě spát, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Gypsy Love, Amerika, Recidiva nebo Lovec střelec doktor&vědec. „Unplugged turné jedem sice už počtvrté, ale vždy k písničkám přistupujeme jinak a cizelujeme aranžmá. A podle ohlasu to baví i fanoušky, kteří mluví o prostoru, barvě a zvuku, který nebývá vždy v našich luzích a hájích ke slyšení,“ popisuje David Koller.

Na podiu budou muzikanti střídat dvoje bicí, perkuse, čtyři kytary a klavír. „Ve stejné sestavě hrajeme dlouho, jsme sehraní, rádi zkoušíme nové věci a akustické turné pro nás bylo výzvou. V kapele je to samý jazzman se srdcem rockera, tak konečně dostanou prostor,“ dodává s úsměvem David Koller, kterého doplní kytarista Michal Pelant, baskytarista Marek Minárik, bubeník Adam Koller, perkusionista Víťa Halška a hráč na kytaru a piano Matěj Belko.

Upozorňujeme, že každá osoba si může zakoupit pouze 5 ks vstupenek!

Do sálu není povoleno nosit občerstvení ani alkoholické nápoje.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky!

 

Vstupné

V předprodeji 580 Kč / 640 na místě

Upozorňujeme, že každá osoba si může zakoupit pouze 5 ks vstupenek!

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky!

Více informací

josefina.kratka@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share