9. 6. 2018 JIŽ PROBĚHLO

DEN DĚTÍ v zámeckých zahradách s podtitulem „DEN PLNÝ CIRKUSU ANEB O ZÁŽITKY NEBUDE NOUZE“

14:00 | zámecká zahrada

U příležitosti oslav Mezinárodního dne dětí jsme připravili pro děti a jejich rodiče odpoledne plné zábavy v lanškrounských zámeckých zahradách s podtitulem “ DEN PLNÝ CIRKUSU ANEB O ZÁŽITKY NEBUDE NOUZE“.

 

14:00 TANEČNÍ KROUŽEK SLUNÍČKO, ZŠ DOBROVSKÉHO – ukázka

14:15  POLE DANCE DĚTI – ukázka

14:30 TRAMPOLÍNY DĚTI- ukázka

14:45 AERIAL HOOP – závěsný akrobatický kruh – ukázka + možnost vyzkoušení

15:00 AKROBATIKO – CIRKUS TROCHU JINAK – vzdušná akrobacie na šálách, tanec v kruhu cyr wheel, silová akrobacie, žonglování, provazochodec

16:00 RYTÍŘI – šermířské vystoupení se zapojením dětí, ukázky zbraní a zbroje, lukostřelba                                 včetně možnosti vyzkoušet si střílení z luku

17:00 OPIČÍ DRÁHA

MOŽNOST OPÉKÁNÍ BUŘTŮ

BĚHEM CELÉHO ODPOLEDNE MOŽNOST ZAKOUPIT V ZAHRADÁCH OBČERSTVENÍ

Poetický příběh plný artistických kousků. V představení diváci zhlédnou akrobacii na šálách, provazochodeckou etudu a hravou žongláž v mnoha obměnách. Toto představení úspěšně reprezentovalo Českou republiku na divadelních festivalech v Polsku.

Představení „Akrobatiko“, jak již samotný název napovídá, je velkou přehlídkou nejrůznějších artistických kousků! Formou vzdušné akrobacie na šálách, žonglérských triků a provazochodectví Vám umělci CTJ zprostředkují ojedinělý zážitek a sehrají poetický příběh, z kterého se točí hlava!

V

Vstupné

dobrovolné

Více informací

tereza.spatenkova@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share

Uzavření pokladny KC Lanškroun

Vážení návštěvníci, pokladna Kulturního centra Lanškroun bude od pondělí 8. srpna 2022 do 31. srpna 2022 UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru Lanškroun a online na našem webu. Děkujeme za pochopení.