9. 6. 2018 JIŽ PROBĚHLO

DEN DĚTÍ v zámeckých zahradách s podtitulem „DEN PLNÝ CIRKUSU ANEB O ZÁŽITKY NEBUDE NOUZE“

14:00 | zámecká zahrada

U příležitosti oslav Mezinárodního dne dětí jsme připravili pro děti a jejich rodiče odpoledne plné zábavy v lanškrounských zámeckých zahradách s podtitulem “ DEN PLNÝ CIRKUSU ANEB O ZÁŽITKY NEBUDE NOUZE“.

 

14:00 TANEČNÍ KROUŽEK SLUNÍČKO, ZŠ DOBROVSKÉHO – ukázka

14:15  POLE DANCE DĚTI – ukázka

14:30 TRAMPOLÍNY DĚTI- ukázka

14:45 AERIAL HOOP – závěsný akrobatický kruh – ukázka + možnost vyzkoušení

15:00 AKROBATIKO – CIRKUS TROCHU JINAK – vzdušná akrobacie na šálách, tanec v kruhu cyr wheel, silová akrobacie, žonglování, provazochodec

16:00 RYTÍŘI – šermířské vystoupení se zapojením dětí, ukázky zbraní a zbroje, lukostřelba                                 včetně možnosti vyzkoušet si střílení z luku

17:00 OPIČÍ DRÁHA

MOŽNOST OPÉKÁNÍ BUŘTŮ

BĚHEM CELÉHO ODPOLEDNE MOŽNOST ZAKOUPIT V ZAHRADÁCH OBČERSTVENÍ

Poetický příběh plný artistických kousků. V představení diváci zhlédnou akrobacii na šálách, provazochodeckou etudu a hravou žongláž v mnoha obměnách. Toto představení úspěšně reprezentovalo Českou republiku na divadelních festivalech v Polsku.

Představení „Akrobatiko“, jak již samotný název napovídá, je velkou přehlídkou nejrůznějších artistických kousků! Formou vzdušné akrobacie na šálách, žonglérských triků a provazochodectví Vám umělci CTJ zprostředkují ojedinělý zážitek a sehrají poetický příběh, z kterého se točí hlava!

V

Vstupné

dobrovolné

Více informací

tereza.spatenkova@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share