18. 5. 2022 JIŽ PROBĚHLO

Divadlo Broadway: Čas růží
koncertní verze muzikálu s písněmi Karla Gotta

20:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Jedinečná symbióza písní, největších hitů z repertoáru Karla Gotta a původního scénáře Sagvana Tofi. Těšit se můžete na muzikálové hvězdy – Sagvan Tofi, Sandra Pogodová, Honza Kopečný, Markéta Procházková a Petr Ryšasvý. V Multifunkčním centru LArt bude uvedena koncertní verze muzikálu.

Těšte se na odhalení příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky! Čas růží vás pobaví i dojme! Vzpomínáte? Když jsem já byl tenkrát kluk, Přijela pouť, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Lady Carneval, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších ožívá v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků, kteří k hitům Karla Gotta přistoupili nově a zároveň s respektem, který si zaslouží!

Sagvan Tofi
Sandra Pogodová
Honza Kopečný
Markéta Procházková
Petr Ryšavý
Taneční páry

Jedna z předních muzikálových scén v Praze, populární muzikálové divadlo na jehož jevišti byly uvedeny muzikály na náměty děl slavných autorů i známých dějinných událostí. Mezi nimi Tři mušketýři, Hamlet, Kleopatra a další. V poslední době naplnil program na dlouhou dobu muzikál Mata Hari Michala Davida, ve kterém se objevuje například Martin Stropnický, Josef Vojtek, Marek Vašut, Aleš Háma a další. Kromě muzikálů slouží prostory divadla i k pronájmu na módní přehlídky, konference, přednášky a semináře.

Mezi herci lze narazit na etablovaná jména z českého showbusinessu, kteří jsou nejen výborní zpěváci, ale i činoherní herci a tanečníci zároveň.

Vstupné

790 Kč

Více informací

www.divadlo-broadway.cz

Líbí se vám tato akce?

share