14. 4.

Divadlo Lampion: muzikálová pohádka Šťastný princ

16:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Výjimečná muzikálová pohádka, nejen pro děti, vás dostane dojemným příběhem o hrdinství, které často není náležitě doceněno. Předlohu k inscenaci napsal Oscar Wilde a režie divadelní adaptace se ujal Matěj Forman.

Za zdmi krásných paláců, kde se jen tančí, pije a snadno se žije, existuje svět docela jiný. Možná ošklivý, ale dost určitě opravdový. Uprostřed toho světa stojí nádherná zlatá socha prince, který má místo očí drahokamy. Princ shlíží každý den na bídu lidí, kterou za svého života nepoznal. Pomalu se blíží zima a vlaštovky odlétají na jih, až na jednu, jejíž soucitné srdce je nakonec silnější než touha po exotických teplých krajinách. Ale co princovo srdce olověné? Může se také rozeznít láskou a soucitem?

Výpravná inscenace vznikla ve spolupráci s Divadlem bratří Formanů.

Délka představení: 60 minut
Představení je vhodné pro děti od 4 let.

 

Divadlo Lampion je jediné profesionální divadlo ve Středočeském kraji, které se soustředí na tvorbu pro děti a mládež.

Jejich inscenace jsou určeny pro různé věkové kategorie počínaje těmi opravdu nejmenšími, pro které lze divadlo hrát, stěžejní část repertoáru je určena dětem předškolního a mladšího školního věku, ale snaží se postupně cílit i na druhý stupeň základních škol a v neposlední řadě na celou rodinu.

Ve všední dny hraje Lampion převážně objednaná představení pro školní publikum, o víkendech pro veřejnost.

Vstupné

předprodej 270 Kč
na místě 320 Kč

Více informací

www.divadlolampion.cz

Líbí se vám tato akce?

share