30. 5. 2023 JIŽ PROBĚHLO

Divadlo Palace: Prachy!!!

VYPRODÁNO

19:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Situační komedie s Ondřejem Vetchým a Vandou Hybnerovou v hlavní roli nejen o kufříku plném peněz, který rozpoutá neuvěřitelný řetězec stále se vršících lží, úskoků, výmluv a dokonce i vydírání. Divadelní představení je součástí divadelního abonmá JARO 2023.
Představení je vyprodané!

Jean připravuje večeři na oslavu narozenin svého manžela, mírného účetního Henryho. Každou chvíli mají přijít hosté, ale oslavenec má zpoždění. Když konečně přijde, Jean ho nepoznává – Henry chce okamžitě emigrovat do Barcelony!

Má k tomu ovšem pádný důvod: v metru omylem sebral cizí kufřík nacpaný bankovkami v hodnotě tři čtvrtě milionu liber. Ponechat si evidentně špinavé peníze je však těžší než k nim přijít. Jakmile se na scéně objeví dva policisté, přátelé Vic a Betty a drzý taxikář Bill, rozpoutá se zběsilá hra na kočku a myš plná nečekaných zvratů, v níž se oba manželské páry snaží pomocí falešných identit za každou cenu peníze udržet. Brilantní fraška se s obrovským úspěchem hrála po celém světě a o jejím autorovi napsal recenzent londýnského Daily Telegraphu: „Ray Cooney je často lepší než Feydeau… je to národní poklad.“

Délka představení: 120 minut (včetně přestávky)

Postavy a obsazení:
Jean Perkinsová: Vanda Hybnerová
Henry Perkins: Ondřej Vetchý
Bill: Richard Trsťan
Slater: Michal Novotný
Davenport: Jiří Štrébl / Zdeněk Velen
Betty Johnsonová: Sabina Laurinová / Andrea Hoffmannová
Vic Johnson: Pavel Kikinčuk
Chodec: Zdeněk Košata / Rudolf Slivka

Vstupné

Přízemí 630 Kč / balkon 580 Kč
Představení je vyprodané.

Více informací

www.divadlopalace.cz

Líbí se vám tato akce?

share