30. 11. 2019 JIŽ PROBĚHLO

Divadlo ŠUS: Betlém

10:00 | sál lanškrounského zámku

Vánoční představení je inspirováno lidovou hrou z Podkrkonoší. Je plné známých i méně známých českých a slovenských koled. Před zraky diváků se staví lidový betlem, který je postupně zaplňován plošnými loutkami coby koledníky. Každá postava přichází na scénu s vlastním hudebním motivem a zaujímá své místo u jesliček. Nade vším se vznáší anděl, který je nejen zvěstovatelem radostné události, ale i průvodcem celé hry.

Divadlo ŠUS je alternativní (činoherně loutkový) soubor. Členové divadla a spolupracovníci pocházejí z předních profesionálních divadel (Naivní divadlo Liberec, DJKT Plzeň aj.). Spolupracují také s předními výtvarníky a hudebníky. Představení jsou určena především dětem a mládeži, ale i dospělí si přijdou na své. Hrají prakticky všude: v mateřských a základních školách, v divadlech, kulturních zařízeních a klubech, na hradech a zámcích i na ulici, a to u nás i v zahraničí.

Vstupné

Vspné dobrovolné

Více informací

tereza.spatenkova@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share

Uzavření pokladny KC Lanškroun

Vážení návštěvníci, pokladna Kulturního centra Lanškroun bude od pondělí 8. srpna 2022 do 31. srpna 2022 UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru Lanškroun a online na našem webu. Děkujeme za pochopení.