25. 3.

Divadlo Tramtárie: Eminka a Emoušek

16:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Pohádka o tom, že někdy se nám všechno daří tak, že bychom samým štěstím nejraději vyskočili až do stropu a jindy nás zase potkají věci, které nás pěkně potrápí.

Určitě to taky znáte, děti. Někdy se nám všechno daří tak, že bychom samým štěstím nejraději vyskočili až do stropu. A jindy nás zase potkají věci, které nás pěkně potrápí. Stejně tak to má i naše malá Eliška která se s pomocí kouzelných skřítků Eminky a Emouška učí poznávat pocity. Učí se jim naslouchat, chápat je a hlavně se jich nebát…

Autorská pohádka Divadla Tramtarie vznikla ve spolupráci s organizací Jak Dál? V hlavní roli jsou emoce dětí i jejich rodičů. Cílem inscenace je pomoci najít porozumění v těch veselých, ale i neveselých životních situacích.

Hrají
Eliška: Alena Makayová
Eminka, maminka: Dominika Hrazdílková
Emoušek, tatínek: Vít Pištěcký

Inscenační tým
Režie: Vladislav Kracík / Dramaturgie: Tereza Matějková / Scéna, kostýmy a loutky: Markéta Rosendorfová / Hudba: Peter Gábor / Rekvizity: Romana Vopičková / Light design: Ondřej Zunt / Sound design/zvuk: Václav Pokora / Výroba scény: Richard Andrýsek, Petr Novotný / Plakát a grafika: Markéta Rosendorfová / Fotografie: Lubomír Hradil

 

Vstupné

90 Kč

Více informací

divadlotramtarie.cz

Líbí se vám tato akce?

share

4. ADVENTNÍ NEDĚLE

Pro zpříjemnění předvánočního času pro vás máme malý dárek v podobě 15% slevy na vstupenky. Slevový kód stačí zadat do pole číslo slevové karty při nákupu vstupenek na kterékoliv představení.

Počet použití slevového kódu je omezen!

 

SLEVOVÝ KÓD: vanoce15