26. 6. 2020 JIŽ PROBĚHLO

Divadlo Ve středu: Sto let republiky aneb Dějiny s úsměvem

19:00 | sál lanškrounského zámku

Divadelní představení Sto let republiky aneb Dějiny s úsměvem, zábavná revue ilustrující jednotlivá období historie naší republiky, v podání lanškrounského souboru – Divadlo Ve středu.

Akce se koná na sále lanškrounského zámku. Občerstvení zajištěno.

Je dějepis nudný předmět? Jak se to vezme. Je-li předkládán jen jako kupa dat a těžko zapamatovatelných jmen či míst jakýchsi bitev, pak jistě moc neláká. Dějepis jsou však hlavně příběhy. Individuální, často nelehké osudy jednotlivých lidí či celých společenství. A protože život bývá pestrý, tak i v těžkých dnech se zpravidla najde důvod k humoru, k anekdotě, jež má osud trochu ulehčit a vést člověka k tomu, aby se na danou věc podíval i z jiné stránky. A právě toto je cílem dnešního pořadu.

Připravili jsme tedy pro vás zábavný večer s Divadlem Ve středu, jehož podstatou je koktejl písní a příběhů ilustrujících ne vždy lehkou cestu naší republiky. Tento pořad jsme připravili ke stému výročí vzniku Československa a s úspěchem jsme ho mnohokrát reprízovali. Věříme, že i vy se pobavíte a možná i zavzpomínáte. Sestavila Růžena Šteflová, účinkuje soubor Divadla Ve středu.

Vstupné

100 Kč

Držitel průkazu ZTP/P – sleva 50 % z ceny vstupenky, doprovod má nárok na vstupenku zdarma.

Držitel průkazu ZTP – sleva 50 % z ceny vstupenky.

Více informací

josefina.kratka@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share

Uzavření pokladny KC Lanškroun

Vážení návštěvníci, pokladna Kulturního centra Lanškroun bude od pondělí 8. srpna 2022 do 31. srpna 2022 UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru Lanškroun a online na našem webu. Děkujeme za pochopení.