26. 6. 2020 JIŽ PROBĚHLO

Divadlo Ve středu: Sto let republiky aneb Dějiny s úsměvem

19:00 | sál lanškrounského zámku

Divadelní představení Sto let republiky aneb Dějiny s úsměvem, zábavná revue ilustrující jednotlivá období historie naší republiky, v podání lanškrounského souboru – Divadlo Ve středu.

Akce se koná na sále lanškrounského zámku. Občerstvení zajištěno.

Je dějepis nudný předmět? Jak se to vezme. Je-li předkládán jen jako kupa dat a těžko zapamatovatelných jmen či míst jakýchsi bitev, pak jistě moc neláká. Dějepis jsou však hlavně příběhy. Individuální, často nelehké osudy jednotlivých lidí či celých společenství. A protože život bývá pestrý, tak i v těžkých dnech se zpravidla najde důvod k humoru, k anekdotě, jež má osud trochu ulehčit a vést člověka k tomu, aby se na danou věc podíval i z jiné stránky. A právě toto je cílem dnešního pořadu.

Připravili jsme tedy pro vás zábavný večer s Divadlem Ve středu, jehož podstatou je koktejl písní a příběhů ilustrujících ne vždy lehkou cestu naší republiky. Tento pořad jsme připravili ke stému výročí vzniku Československa a s úspěchem jsme ho mnohokrát reprízovali. Věříme, že i vy se pobavíte a možná i zavzpomínáte. Sestavila Růžena Šteflová, účinkuje soubor Divadla Ve středu.

Vstupné

100 Kč

Držitel průkazu ZTP/P – sleva 50 % z ceny vstupenky, doprovod má nárok na vstupenku zdarma.

Držitel průkazu ZTP – sleva 50 % z ceny vstupenky.

Více informací

josefina.kratka@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share