12. 6. 2020 JIŽ PROBĚHLO

Dřevěné divadlo: Princezna na hrášku

16:00 | nádvoří lanškrounského zámku

Známá pohádka o zkoušce, zda je princezna pravá či falešná, je rozšířena o rodinné téma, výprava a režie Jan Hrubec. Po ukončení pohádky je možné, aby se děti zúčastnily krátké loutkařské dílny. K dispozici bude občerstvení od lanškrounského obchůdku požitkářství – bubble tea, ice tea, káva aj.

V případě nepříznivého počasí se pohádka přesouvá do sálu zámku, kde budou zabezpečena specifická hygienická opatření dle aktuálního nařízení státu. Prosíme vás, abyste si vstupenky zakoupili předem online přes náš web kclanskroun.cz. Děkujeme.

Po pohádce, v 17.00 hodin, je pro děti připraven program ODPOLEDNE S PEJSKY – PSÍ SPORTY. Těšit se můžete na ukázku agility a tance se psy. Nachystaná pro Vás bude i krátká dráha z agility překážek,kterou si budete moct zkusit proběhnout. Účinkující pejsci budou rádi za pohlazení. Odpoledne s pejsky pořádá KC Lanškroun ve spolupráci se SPOLKEM POMOZ A POHLAĎ.

 

Známá pohádka o zkoušce, zda je princezna pravá či falešná, je rozšířena o rodinné téma: Maminka (stará královna) nechce ještě svého synka (prince) oženit a tak ji přijde vhod, že se mu nedaří přivézt ze světa tu „pravou – opravdovou princeznu.“ Problém nastává, když jednoho deštivého večera na hradní bránu zabouchá „pravá princezna…“ Dramatizace pohádky H. Ch. Andersena je dílem Vlasty Špicnerové. Výprava a režie Jan Hrubec. Po ukončení pohádky je možné, aby se děti zúčastnily krátké loutkařské dílny.

Dřevěné divadlo je divadlem jednoho herce:

MgA. Jan Hrubec

Absolvent DAMU, fakulty alternativního a loutkového divadla, obor herectví. Než si založil své Dřevěné divadlo, prošel Studiem Ypsilon, i pražským divadlem Minor, kladenským Lampionem i libereckým Naivním divadlem.

 

Více informací na:

http://www.drevenedivadlo.cz/

Každý návštěvník akce je povinnen mít zakrytá ústa a nos rouškou či jiným způsobem. Budou zajištěny specifické hygienické podmínky v souladu s aktuálním nařízením vlády.

Vstupné

70 Kč

Více informací

tereza.spatenkova@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share