25. 11. 2022 JIŽ PROBĚHLO

Helena Vondráčková & Charlie Band – Jubilejní tour HELENA 2022

19:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Jedinečný koncert nejúspěšnější české zpěvačky Heleny Vondráčkové v Lanškrouně! Rok 2022 je pro Helenu rokem půlkulatého životního jubilea, které hodlá na koncertech oslavit se svými fanoušky. Čeká nás velkolepá show plná známých i nových hitů, strhujícího světelného designu, doplněného LED stěnou s videoprojekcí a těšit se můžeme i na nějaké překvapení…

Mezinárodně nejúspěšnější česká zpěvačka Helena Vondráčková letos vyráží na česko-slovenské turné nazvané „Helena 2022“, na němž s fanoušky oslaví své půlkulatiny. Součástí koncertní šňůry budou i dvě velká vystoupení v Praze a jedno v Bratislavě.

Sotva Helena Vondráčková dokončila své loňské turné Vzhůru k výškám, chystá se na další.
„S mojí kapelou Charlie Band se vydáme na dlouhou cestu po Česku i Slovensku. Čeká nás spousta zastávek a já už se moc těším, až si společně s mými příznivci zazpíváme nejen mé starší hity, ale i novinky z posledních desek, které jsem natočila.“ řekla Helena Vondráčková.
Ta během jubilejního roku hned dvakrát vystoupí v pražské Lucerně. „Připravujeme koncert, který bude 18. června, tedy krátce před mými narozeninami a přesně šest měsíců poté, 18. prosince na Zlatou neděli, proběhne vánoční Lucerna,“ podotkla zpěvačka. U sousedů na Slovensku pak připravuje velkou narozeninovou show 11. listopadu na Zimním stadionu Ondřeje Nepely v Bratislavě.

Turné „Helena 2022“ pořádá Agentura MM Praha, s.r.o., která tak činí jako exkluzivní zástupce zpěvačky již od roku 2004. O zvuk a osvětlení se opět postará společnost Sound & Lights MM Praha, s.r.o. Turné se bude lišit nejen tím, že je „jubilejní“, ale také technickým vybavením, kdy pro každý jednotlivý koncert je – mimo jiné – připravena LED stěna s projekcí.
Jako své hosty si zpěvačka pozvala nejen kolegy zvučných jmen, kteří vystoupí na koncertech v Praze a v Bratislavě, ale také začínající nadějné zpěváky a zpěvačky, kterým chce dát příležitost a podpořit jejich cestu k úspěchu.

Na hudební scéně působí Helena Vondráčková od roku 1964. Doposud vydala více něž 90 LP a CD a celosvětově prodala 20 milionů hudebních nosičů. Je nositelkou řady domácích i mezinárodních ocenění a státního vyznamenání – Medaile za zásluhy v oblasti umění. Účinkovala v množství úspěšných muzikálových projektů, ztvárnila desítky rolí ve filmech a seriálech, namluvila postavy v oblíbených animovaných pohádkách. Stále pravidelně vystupuje nejen doma, ale také v zahraničí, zejména na Slovensku, v Polsku a v Německu.

V průběhu své kariéry nazpívala více než 1600 písní. Jim, ale také songům, které ji během života oslovily, se bude Helena Vondráčková věnovat v novém pořadu Českého rozhlasu Dvojka Sladké mámení, kterým bude posluchače provázet pravidelně každý týden. Na scénářích k jednotlivým dílům nyní spolupracuje s hudebním dramaturgem Janem Adamem.

Vstupné

890 Kč

Více informací

www.vondrackova.cz

Líbí se vám tato akce?

share