13. 11. 2020 JIŽ PROBĚHLO

Irská taneční show

19:00 ZRUŠENO | sál Multifunkčního centra LArt

Na základě aktuálních vládních opatření jsme nuceni ZRUŠIT Irskou taneční show.

Kulturní centrum Lanškroun je z důvodu aktuálních opatření Vlády ČR pro veřejnost UZAVŘENÉ, proto se vstupenky na zrušená představení nebudou po dobu trvání nouzového stavu vracet. Možnost vracení vstupného se v souvislosti s tímto nařízením prodlouží.

Aktuální informace k pořadům najdete na: https://www.kclanskroun.cz/2020/10/12/aktualni-informace/ 

Taneční soubor Merlin působí na slovenské taneční scéně od roku 1994. Zaměřuje se především na irské tance a stepové show. Profesionální umělecká úroveň, kvalitní taneční repertoár, spolehlivost a flexibilita jsou hlavními charakteristikami souboru.

Po několikaleté přestávce přichází v tomto roce s novým programem RYTMUS V SRDCI. Přináší to nejlepší ze současného moderního irského tance v romantickém renesančním příběhu o boji dobra a zla. Dynamická  taneční show nadchne milovníky tance poutavým příběhem, taneční virtuozitou, strhujícím rytmem a působivou výpravou.

Merlin vystupuje po celém Slovensku, České republice i v zahraničí od samostatných celovečerních programech,  vstupech na firemních akcích, show programech, plesech, atd. V současnosti účinkuje hlavně s divácky velmi úspěšnými irskými tanečními show  Mystery Of The Dance, Celtic Energy, Fantasy of Dance a Love in Flames.

Při svých programech využívá i rozsáhlé vlastní profesionální jevištní, světelné a zvukové zabezpečení, kterým dokáže uspokojit i najnáročnějšího diváka, toužícího po dokonalé taneční show se vším, co k tomu patří. Jako jediný na Slovensku disponuje přenosným profesionálným tanečním parketem na stepování, jaké používají světové taneční show.

Každý návštěvník akce je povinný mít zakrytá ústa a nos rouškou či jiným způsobem. Na akci budou zajištěny specifické hygienické podmínky v souladu s aktuálním nařízením vlády.

Vstupné

V předprodeji 430 Kč / na místě 490 Kč

Držitel průkazu ZTP/P – sleva 50 % z ceny vstupenky, doprovod má nárok na vstupenku zdarma.

Držitel průkazu ZTP – sleva 50 % z ceny vstupenky.

Více informací

josefina.kratka@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share