6. 9. 2020 JIŽ PROBĚHLO

Jean-Jacques Bricaire a Maurice Lassayques: Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete – Divadlo Palace Theatre

19:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Christian má “nemoc”. S každou ženou vydrží jen chvíli. Byl ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil. Stejný trik úspěšně použil v životě dvakrát a právě se ho chystá zrealizovat potřetí. Jenomže… Komedie v hlavní roli s Ondřejem Vetchým.

Bar v LArtu bude otevřený od 18 hodin.

 

Christian má “nemoc”. S každou ženou vydrží jen chvíli. Byl ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil. Stejný trik úspěšně použil v životě dvakrát a právě se ho chystá zrealizovat potřetí. Jenomže
tentokrát mu osud postaví do cesty problém v podobě dobrého přítele z dětství, který ho pozná podle náhodné fotografie v novinách a navštíví ho. Christian, který měl vždy vše dopodrobna naplánováno, musí najednou improvizovat a ke své hrůze se ocitá tváří v tvář se svými „vdovami“ i novou snoubenkou. Podaří se mu tuto nezávidění hodnou situaci zvládnout i potřetí?
Premiera v Paříži v divadle Varieté v roce 1968. Pro velký úspěch ji natočila francouzská televize v cyklu „Zveme vás do divadla“. Byla vysílána pod názvem „Jak že se to vlastně jmenujete?“

Každý návštěvník akce je povinný mít zakrytá ústa a nos rouškou či jiným způsobem. Na akci budou zajištěny specifické hygienické podmínky v souladu s aktuálním nařízením vlády.

Vstupné

420 Kč v předprodeji / 480 Kč na místě

Více informací

tereza.spatenkova@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share