18. 3. 2022 JIŽ PROBĚHLO

Jelen

VYPRODÁNO

20:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Oblíbená česká kapela JELEN míří do Lanškrouna! Vyprodané sály, velké rádiové hity, několik Cen Anděl a stabilní zájem posluchačů. Můžete se těšit na všechny osvědčené hitovky Ještě jednu noc, Magdaléna nebo Klidná jako voda. Vstupenky jsou vyprodané.

Vyprodané sály, velké rádiové hity, několik Cen Anděl a stabilní zájem posluchačů. Kapela Jelen se v posledních letech vypracovala mezi nejžádanější jména české hudební scény. S novou, úspěšnou, řadovou deskou Věci a sny přišla bezmála po pěti letech, během nichž řádila hlavně na koncertních pódiích. Na které ohlašuje svůj návrat.

Třetí deskou zahájila skupina novou etapu svojí existence. Na předešlých albech se často obracela ke kořenům hudby, která ji formovala, čímž definovala svůj dosud typický folk-rockový zvuk. Písně Magdaléna, Jelen, Co bylo dál? nebo Klidná jako voda si zamilovaly celé generace fanoušků. Ty doplnily aktuální rádiové hity z nového alba. Písně Jediný co chci, Ještě jednu noc, V oblacích.

Právě nové songy představí kapela během letošní sezony. Následně i na podzimním turné, především pak na závěrečném letošním koncertu v pražském O2 universu.

„Jelen byl vždycky především koncertní kapela. Energie živých vystoupení je pro nás od začátku naší kariéry to nejdůležitější. Věřím, že si ji společně s našimi fanoušky užijeme. Naše premiéra v novém sále O2 universum by měla být letošní poslední zastávkou a pomyslnou třešní na koncertním dortu,“ říká frontman kapely Jindra Polák.

www.instagram.com/jelenmusic/
www.facebook.com/jelenmusic
www.jelenmusic.cz/

Vstupné

V předprodeji 490 Kč
Na místě 550 Kč

Více informací

www.jelenmusic.cz

Líbí se vám tato akce?

share