1. 3. 2023 JIŽ PROBĚHLO

Kollárovci

19:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Kapela Kollárovci je originální seskupení mladých hudebníků, kteří rozdávají radost a zábavu nejen doma na Slovensku, ale i v zahraničí. Do Lanškrouna zamíří 1. března 2023.

Kapela Kollárovci je originálním uskupením mladých, talentovaných hudebníků. Svým hudebním uměním baví a rozveselují už mnoho let posluchače doma i za hranicemi Slovenska.

Jejich živá hudba, temperamentní zpěv a humorné slovo vytvářejí nezapomenutelnou atmosféru, která vykouzlí na vaší tváři úsměv, nadšení a dobrou náladu. Na trhu úspěšně působí již od roku 1997 a svým horalským temperamentem si získávají přízeň u mnoha fanoušků. Nosným pilířem jejich repertoáru je slovenská lidová píseň, která díky Kollárovcům dostává nový šat, příjemný i pro ty, kteří tento žánr nikdy nevyhledávali. V jejich podání si můžete také poslechnout vlastní skladby z jejich autorské dílny. Kollárovci mají vydaných 11 hudebních CD a 4 DVD, které by neměly chybět ani u Vás doma. Ročně absolvují řadu koncertů a vystoupení.

Seskupení kapely tvoří šest členů, z toho tři jsou bratři Kollárovci.
Tomáš Kollár: husle, spev
Štefan Kollár: akordeón, saxofón, spev
Marek Kollár: husle, spev
Július- Michal Hudi: cimbal
Patrik Červenák: bicie nástroje
Juraj Švedlár: kontrabas, spev
Peter Rončík

Pestré je i nástrojové obsazení: housle, kontrabas, soprán a alt saxofon, cimbál, akordeon, bicí nástroje. Obsazení: Tomáš Kollár – housle, zpěv, Štefan Kollár – akordeon, saxofon, zpěv, Marek Kollár – housle, zpěv, Július-Michal Hudi – cimbál, Patrik Červenák – bicí nástroje, Juraj Švedlár – kontrabas, zpěv, Peter Rončík.

Vstupné

450 Kč

Více informací

www.kollarovci.sk

Líbí se vám tato akce?

share