17. 5. 2019 JIŽ PROBĚHLO

Koncert: Vilém Veverka (hoboj) + Lubomír Brabec (kytara) – AKCE 1+1 VSTUPENKA ZDARMA

19:30 | sál Multifunkčního centra LArt

V případě osobností významu Lubomíra Brabce a Viléma Veverky není nutné dlouhého představování, interpreti jsou doslova synonymem pro hudbu jako takovou, špičkovými reprezentanty svých nástrojů. Platí-li teorie J. W. Goetha, že v hudbě je jen to nejlepší dost dobré, pak jsme svědky ambice obou performerů tato slova na pódiu jednoznačně obhájit. Lubomír Brabec a Vilém Veverka se společně pohybují na pomezí koncertu a hudebního představení, jehož nedílnou součástí je také interakce s publikem. To vše v originálním programu „Quo vadis, musica?“ – „Kam kráčíš, hudbo?“.

Na programu mimo jiné hudba těchto autorů: J. S. Bach, N. Coste, A. Piazzolla, J. Agrell

 

 

 

 

 

Co říká Vilém Veverka o sobě, svých zálibách a svém přístupu k životu a hudbě se dozvíte v článcích pod následujícími odkazy:
https://www.novinky.cz/…/477864-hobojista-vilem-veverka-hob…

http://www.xantypa.cz/…/cis…/2970-3/hobojista-vilem-veverka…

Ukázka spojení dvou kouzelných nástrojů a dvou vynikajících hudebníků:

https://www.facebook.com/watch/?v=307673873120559

Vstupné

220 Kč

Vstupenky k prodeji v Infocentru Lanškroun a on-line na www.kclanskroun.cz.

Pokud vstupenku zakoupíte v Infocentru Lanškroun v termínu 6. – 17. 5. nebo na pokladně Multifunkčního centra L’ART v den konání koncertu (hodinu a méně před konáním koncertu), ZÍSKÁTE DRUHOU VSTUPENKU ZDARMA!

Více informací

tereza.spatenkova@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share

Uzavření pokladny KC Lanškroun

Vážení návštěvníci, pokladna Kulturního centra Lanškroun bude od pondělí 8. srpna 2022 do 31. srpna 2022 UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru Lanškroun a online na našem webu. Děkujeme za pochopení.