18. 6. 2020 JIŽ PROBĚHLO

Koncert: Eva Henychová a Slávek Klecandr

19:00 | zámecká zahrada

Zveme vás na společný koncert známé písničkářky Evy Henychové a muzikanta Slávka Klecandra. Po společném úvodním bloku písní „PŘEVEZE“ posluchače svými skladbami do svého světa zpěvačka Eva Henychová, kterou následně vystřídá Slávek Klecandr.

Občerstvení zajištěno – točený aperol, prosecco, panini toscano a italská Salsiccia,  dětský džus Santal, horké ovocné nápoje, bubble tea, víno z vinařství Zlomek & Vávra.

V případě nepříznivého počasí se koncert přesouvá na sál lanškrounského zámku, kde budou zabezpečena specifická hygienická opatření dle aktuálního nařízení státu. Prosíme vás, abyste si vstupenky zakoupili předem online přes náš web kclanskroun.cz. Děkujeme.

Eva Henychová je nejen zpěvačkou, kytaristkou, skladatelkou i textařkou v jedné osobě, ale především charismatickou osobností, která dokáže zasáhnout srdce lidí všech generací. Její písně jsou osobní výpovědí člověka, který umí nahlédnout hluboko pod povrch skutečností všedního života.

Více informací na:

http://www.evahenychova.cz/

Slávek Klecandr je textařem, skladatelem, kytaristou, zpěvákem, učitelem klasické kytary na ZUŠ v Týništi nad Orlicí a frontmanem hudební skupiny OBOROH.

http://www.oboroh.cz/

Každý návštěvník akce je povinnen mít zakrytá ústa a nos rouškou či jiným způsobem. Budou zajištěny specifické hygienické podmínky v souladu s aktuálním nařízením vlády.

Vstupné

100 Kč

Více informací

tereza.spatenkova@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share