19. 7. 2019 JIŽ PROBĚHLO

Koncert skupiny Atarés

19:30 | zámecká zahrada

Skupina Atarés se zaměřuje na interpretaci zejména kubánské a latinskoamerické hudby. Většina skladeb pochází z Kuby, ale také z dalších zemí latinské ameriky – Mexika, Brazílie, Peru, Bolívie či Argentiny. Skupina má v repertoáru jak skladby převzaté, tak vlastní kompozice z autorského týmu členů Atarés. Páteří repertoáru jsou skladby z projektu Buena Vista Social Club, dále taneční styly (cha-cha, mambo, bolero, son, guajira), ale také songy ovlivněné jazzem, funky a reggae. Téměř v každé písni má své místo improvizace. Koncert Atarés bude pro vás neopakovatelným zážitkem…

 

Skupina Atarés se již od roku 2002 snaží svojí hudbou zejména latinsko-americké provenience okořeněné vlivy jazzu, funky a reggae bavit publikum, ale také bořit hranice mezi národy, rasami, generacemi i hudebními styly. Osud i náhoda tomu chtěly a namíchaly nezaměnitelný koktejl z výrazných uměleckých individualit a zároven pohodových lidí. A tak na jejich vystoupení můžete shlédnout nejen brilantní muzikantské výkony, ale i zažít zábavu a uvolnění při tanci v nakažlivě opojných rytmech.
Spojila je dohromady hudba vynikajících, často bezejmenných či polozapomenutých muzikantů Latinské Ameriky, ale i Afriky a dalších národů, kterých si velice váží a jejichž hudební odkaz se snaží předávat dál.

Více na:

http://www.atares.cz/

Vstupné

70 Kč

Více informací

tereza.spatenkova@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share