5. 10. 2019 JIŽ PROBĚHLO

Koncert VLASTY HORVÁTHA S KAPELOU

ZRUŠENO!!! | sál Multifunkčního centra LArt

Tento rok VLASTA HORVÁTH vyráží na turné, které je věnované zesnulému bratrovi Vlasty Martinovi, který tragicky a náhle zahynul při autonehodě. Je koncipováno jako: jezděte opatrně v autech hlavně v noci. Nikdy nevíte, kdo může být ještě víc unavený než Vy!

Zapojte se do soutěže o 2 vstupenky na tento koncert! https://www.kclanskroun.cz/soutez/

ZRUŠENO!!!

VLASTA HORVÁTH, vítěz druhé řady soutěže ČESKO HLEDÁ SUPERSTAR!

Zpěvák, hudebník a multiinstrumentalista, jehož jméno je spojeno s vítězstvím ve druhé řadě soutěže Česko hledá Superstar v roce 2005. Od té doby uteklo už čtrnáct let a Vlasta za tuto dobu vůbec nezahálel. Vydal čtyři alba, účinkoval na prknech Divadla Broadway v muzikálu Mona Lisa a pět let v RockOpeře Praha, kde alternoval s Kamilem Střihavkou. Za zmínku stojí i jeho působení na Mezinárodní konzervatoři Praha, kde jako pedagog šest let vyučoval interpretaci. Dále nazpíval titulní píseň k seriálu České televize „Horákovi“ a také píseň k Troškově pohádce „Nejkrásnější hádanka“. V průběhu této doby se stal šťastným tatínkem dvou dcer.Vraťme se ale k jeho tvůrčí práci.

V březnu tohoto roku vydal Vlasta Horváth zbrusu nové album, které je výhradně autorské, a to jak po stránce hudební, tak i textové, a nese název STÁLE NEVĚŘÍM. Pracoval na něm dva roky. Na novince můžete slyšet deset autorských písní plus jeden bonusový song. Všechny písně na tomto CD zpěvák věnoval svému tragicky zesnulému bratrovi, který byl mimo jiné i bubeníkem v jeho kapele.

Nové CD „STÁLE NEVĚŘÍM“

Se čtvrtým sólovým albem přichází zpěvák a multiinstrumentalista Vlasta Horváth, který se mimo jiné v roce 2005 stal vítězem v soutěži Česko hledá SuperStar.

Album nese název STÁLE NEVĚŘÍM stejně jako jeho pilotní singl, který byl už v loňském roce předzvěstí nového alba. Celé album je výhradně autorské, a to jak po stránce hudební, tak i textové, a jak už je u Vlasty Horvátha zvykem, svá alba produkuje sám nebo se alespoň na produkci podílí. V případě této novinky se o produkci podělil s tuzemským producentem Romanem Šandorem. Je tedy vidět, že Vlasta Horváth už dávno není jen zpěvákem, který před čtrnácti lety zvítězil v soutěži Česko hledá SuperStar, ale že také kromě výjimečného hlasu dokáže být soběstačným autorem po všech stránkách. Na novince můžete tedy slyšet deset zbrusu nových autorských písní plus jeden bonusový song.

Za zmínku také stojí zahraniční spolupráce s producentem Gregem Haverem, který se společně se svým zvukovým inženýrem Clintem Murphym postaral o zvuk na tomto albu. Nutno podotknout, že i přesto, že písně vznikaly ve zpěvákově nejtěžším období, kdy přišel důsledkem tragické autonehody o svého mladšího bratra Martina, je z alba cítit pozitivní energie a má silný náboj. Všechny písně na tomto CD zpěvák věnoval právě svému bratrovi, který byl také bubeníkem v jeho kapele.

Na CD stále nevěřím pracovali cca 2 roky za spolupráce se zahraniční produkcí (producent Manic Street Preachers) Grega Havera. Křest CD proběhl letos a byl z něho pořízen živý videoklip:

https://www.youtube.com/watch?v=xVys_-IssXY

Vstupné

250 Kč

Více informací

josefina.kratka@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share