16. 1. JIŽ PROBĚHLO

Ladislav Zibura – S mámou a tátou do Afriky

19:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Když rodinná dovolená, tak jedině v Africe. Ladislav Zibura divákům přijede vyprávět o tom, jak vzal své rodiče na safari.

Když rodinná dovolená, tak jedině v Africe! Ladislav Zibura vám přijede vyprávět o tom, jak vzal své rodiče na safari. Usednete do terénního land cruiseru a společně se vydáte na 6 000 kilometrů dlouhou jízdu Namibií a Botswanou. Těšit se můžete na národní parky plné zvířat, plavbu po řece Okavango, nejstarší poušť světa plnou života a nádherné scenérie, které znáte z National Geographic.

Během dobrodružné výpravy se seznámíte také s kulturou tradičních národů – křováků, hererů, himbů a tří Jihočechů v jednom autě. Zasmějete se a zjistíte, že sen o Africe si můžete splnit i vy.

Pořad trvá 110 – 120 minut. Po pořadu následuje autogramiáda.

Ladislav Zibura (*1992 v Českých Budějovicích) je mladý spisovatel a cestovatel. Vydává se do světa, aby si povídal s lidmi a zjistil, jak vypadá jejich běžný život. Kromě toho pátrá po lokálních zajímavostech a neobyčejných příbězích. O svých výpravách napsal pět knih, za své Prázdniny v Evropě dostal cenu Hanzelky a Zikmunda pro cestopis roku.

Mimo psaní Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi plnými humoru a zajímavostí. Čtenáři a návštěvníci si Ziburu oblíbili právě pro jeho humor, pozorovací talent a také rošťácký šarm.

Vstupné

předprodej 250 Kč
na místě 290 Kč

Více informací

www.zibura.cz
vstupenky na tento pořad nelze rezervovat

Líbí se vám tato akce?

share