18. 6. 2021 JIŽ PROBĚHLO

Letní kino – 3Bobule

21:30 | zámecká zahrada

Ani letos o vaše oblíbené letní kino v zámecké zahradě nepřijdete. Maraton promítání kina pod hvězdami spustíme v pátek 18. června českou komedií 3Bobule. Těšíme se na vás.

Po mnoha sklizních… Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký)… (Zdroj: Bioscop)

https://youtu.be/q68UUIbzP60

 

Aby Vaše návštěva proběhla co nejbezpečněji pro Vás, diváky, ale i pro všechny zaměstnance, prosíme Vás o dodržování základních hygienických pravidel, která jsou stanovena na základě vládních opatření pro pořádání kulturních akcí.

Těšíme se na Vaši návštěvu a zároveň Vám velmi děkujeme za dodržování všech hygienických opatření.

  • Respirátor (je možné zakoupit na pokladně)
  • Splnění jedné z podmínek (elektronické nebo písemné potvrzení o negativním antigenním nebo PCR testu, čestné prohlášení o negativním antigenním nebo PCR testu do 180 dní od prodělání nemoci COVID-19, 21 dní po první dávce očkování

U dětí mladších 6 let není testování požadováno!

 

Občerstvení zajištěno – limonády, víno, pivo

LUNCHCROWN – dobroty z grilu (klobásy, steaky, hermelín), saláty, párek v rohlíku, hranolky, burger s trhaným masem 

Vstupné

100 Kč

Líbí se vám tato akce?

share