6. 7. JIŽ PROBĚHLO

Letní kino: Přání k narozeninám

21:30 | zámecká zahrada

Vážení diváci, máme pro vás náhradní termín promítání filmu Přání k narozeninám. Občerstvení zajištěno – popcorn, točené limo, pivo, víno. V případě nepříznivého počasí se promítání ruší.

Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin.

Její syn Petr má na tenhle rok jiné plány, a tak před rodinou předstírá nemoc. Letos chce totiž poprvé strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. A Karel je pro zbytek rodiny Petrovým dlouho skrývaným tajemstvím.

Líba se však své oslavy nehodlá jen tak lehce vzdát. Rozhodne se Petra překvapit a s celou rodinou se přesunout k němu. Nečekaná návštěva donutí Petra k rychlé improvizaci. Udělat před svou rodinou z přítele Karla kolegu z práce a z jeho sestry Veroniky svou přítelkyni je v podstatě hračka. Jenže to ještě Petr netuší, že tohle je teprve začátek a dnešní den bude jedna velká jízda na horské dráze… (Bioscop)

*Pro vaše pohodlí vám budou k dispozici podsedáky. V případě většího zájmu o představení se může stát, že nevyjde na každého, doporučujeme tedy donést si vlastní deku.

 

Vstupné

100 Kč

Více informací

prodej@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share