3. 8. 2022 JIŽ PROBĚHLO

Letní kino: Prezidentka

21:30 | zámecká zahrada

Prezidentka je nová česká romantická komedie režiséra a scenáristy Rudolfa Havlíka. Film vypráví o prezidentce, která se v převleku vydává v noci mezi lidi a seznamuje se se sochařem Petrem, do kterého se zamiluje. Občerstvení zajištěno. V případě nepříznivého počasí se promítání ruší.

Kateřina Čechová (Anna Geislerová), historicky první česká prezidentka, má za sebou rok v úřadu. Je zahlcená prací: její program je každý den nabitý k prasknutí. Občas by si chtěla v klidu odpočinout bez pozornosti celé republiky. Jednoho dne se odhodlá k riskantnímu kousku. Vezme si paruku a v dokonalém převleku se v noci potají vytratí z Hradu. Plán jí vyjde dokonale.

Kateřině se noční dobrodružství inkognito v podhradí mezi lidmi zalíbí. Seznamuje se se sochařem Petrem (Ondřej Vetchý), kvůli kterému se do města vydává každou noc. Petr nemá ani ponětí, kdo okouzlující žena, do které se zamiloval, ve skutečnosti je. Situace se však brzo vymkne kontrole a prezidentčiny noční výlety se provalí. Kateřina se musí snažit, aby si vybojovala právo na lásku, která jí náleží stejně, jako kterémukoliv jinému člověku na světě. (Bioscop)

Vstupné

120 Kč

Více informací

prodej@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share