16. 7. 2022 JIŽ PROBĚHLO

Letní kino: Tajemství staré bambitky 2

21:30 | zámecká zahrada

Tajemství staré bambitky 2 je filmové pokračování úspěšné pohádky Iva Macharáčka z roku 2011. Do svých rolí se vrátili Tomáš Klus, Kamila Janovičová, Ondřej Vetchý, Jiří Lábus a Miroslav Vladyka. Nové postavy ztvárnili Veronika Khek Kubařová, Valentýna Bečková, Markéta Plánková či Václav Noid Bárta. V případě nepříznivého počasí se promítání ruší.

Příběh napraveného loupežníka Karaby, jeho odvážné dcery Aničky, trochu nešikovného prince Jakuba a dalších postav opustili tvůrci ve chvíli, kdy každá pohádka končí. Zlo bylo potrestáno, dobro zvítězilo a s ním i láska Aničky a Jakuba. A po letech… Z Jakuba je král, z Aničky královna a rodina se rozrostla o zvídavou princeznu Johanku. Ta nejraději tráví čas u milujícího dědečka Karaby, který se rozhodl věnovat už jenom hrnčířskému řemeslu.

Zlotřilí rádcové Lorenc a Ferenc byli vyhnáni z království, potloukají se po světě a hledají místo, kde by mohli znovu začít kout pikle. A mladá, nezkušená královna Julie ze sousedního království se stane vhodným nástrojem jejich pomsty. Že by nastal čas oprášit tajemnou bambitku, která doposud ležela dobře ukrytá a povolat na pomoc loupežníka Karabu? Kdo však ví, kde mu je konec? A není to jenom pohádka pro malou princezničku? Lorenc a Ferenc nastraží na Karabu důmyslnou past. Teď je potřeba spojit síly, aby spravedlnost a láska konečně zvítězily. (Bioscop)

 

Vstupné

100 Kč

Více informací

prodej@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share