6. 10. 2021 JIŽ PROBĚHLO

Loudadlo: Loutková revue – Veselá pouť

8:15 | sál Multifunkčního centra LArt

Loutková revue vás zavede do světa hudby, kolotočů a říše cizokrajných zvířat. Je zajímavá černo-divadelními scénami a loutkami v nadživotní velikosti. Jako hosté vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele.

Už samotný název nás zavádí tam, kam děti s rodiči velice rádi chodí – do světa hudby, kolotočů a říše cizokrajných zvířat. Na pouti se s vámi setkají také dvě roztomilá strašidla Kryšpín a Táhlo, ježibaba a neposední hadi. V představení nás navštíví Jů a Hele a společně se přeneseme do míst plných kouzel, zábavy a legrace. „Hola, hola, pouť vás volá!“

Loudadlo spolupracuje s Českou televizí Praha na pořadu pro děti – „Studio kamarád“.

Loutková revue, určená dětem od 3 do 10 let, zaujme černo-divadelními scénami a loutkami v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky. Komické dialogy se střídají s písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní. Aktivně jsou však do děje zapojeni všichni diváci. Jako hosté v nich vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele.

 

Vstupné

70 Kč

Líbí se vám tato akce?

share

Uzavření pokladny KC Lanškroun

Vážení návštěvníci, pokladna Kulturního centra Lanškroun bude od pondělí 8. srpna 2022 do 31. srpna 2022 UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru Lanškroun a online na našem webu. Děkujeme za pochopení.