20. 4. 2022 JIŽ PROBĚHLO

Michaela Dolinová, Ladislav Ondřej: TRAPAS NEPŘEŽIJU, ANEB TEN ŘÍZEK NEZVEDEJ

8:00, 10:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Pořad o klukovi, který se ztrácí v pravidlech zdvořilosti a dělá si „etiketu“ po svém. Naštěstí má vedle sebe Michaelu Dolinovou, která mu vysvětlí, jak se chovat v kině, na rautu, v autě a jak se seznámit s dívkou. Všude platí pravidla slušného chování. Zárukou komedie je Ladislav Ondřej, který již 10 let hraje Jakuba Mázla v seriálu „Ordinace v růžové zahradě“ a současné děti s ním vlastně „vyrůstaly“. Ve hře se tančí, navzdory všem i zpívá − a nakonec čeká všechny testíček z etikety.

Víte, jak donutit kluka v „nácti“ letech“, aby vstal, když přijde slečna, aby ji pozdravil jako první a aby jí otevřel dveře auta na správné straně?

A to není všechno. Víte, že ETIKETA platí i v autě, na rautu, v kině a pánských toaletách? Na všechna tato místa vás vezmou LADISLAV ONDŘEJ (hvězda seriálu Ordinace) a MICHAELA DOLINOVÁ (herečka a moderátorka). A aby to bylo pro žáky 2. stupně zajímavé, předvedou jim to zábavnou formou. V případě Ládi až raketově zábavnou. V komedii Trapas nepřežiju se zpívá i tančí a vzdělává. (Mimochodem ani mnozí dospělí nevědí, že se se šampaňským neťuká).

Délka představení: 70 minut
Představení je určeno dětem od 9 do 15 let

 

Vstupné

70 Kč

Více informací

prodej@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share