24. 11. 2023 JIŽ PROBĚHLO

MIG 21

VYPRODÁNO

20:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Chlapecká taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 – Smíchova zamíří v rámci svého podzimního klubového tour do LArtu!

Koncert je vyprodaný!

Skupina Mig 21, která sama sebe nazývá jako „chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 – Smíchova”,  chystá klubové turné. Na něm představí i zbrusu novou píseň!

Po dvou unikátních, vyprodaných koncertech ve Foru Karlín a letních open-airech, se kapela vrací do ověřených a všemi milovaných klubů, kde si bude se svými fanoušky opět co nejblíž! Pomalu si dýchat z úst do úst, prostě těsně vedle sebe, jak také zpívají v textu jedné ze svých písní.

 „Neskutečně se těšíme, osaháme si nové prostory, ve kterých jsme nikdy nehráli, ale zároveň se se svými fanoušky potkáme v našich, už téměř domáckých, klubech! Ta intimita klubů nám dodává energii!“  podotýká zpěvák Jiří Macháček.

Koneckonců kapela MIG 21 je proslulá tím, že to umí na pódiu pořádně rozjet, takže by byla velká škoda o jejich show přijít! Zahraje nejen své největší hity, ale představí i zbrusu novou písničku, ke které hned začátkem přístího roku natočí videoklip.

Turné začne 13. října v Hodoníně a skončí tradičním pražským trojkoncertem v Lucerna music Baru 30. listopadu. Vstupenky v prodeji.

Open: 19:00
Začátek koncertu: 20:00
After party s DJ Pajasem

Vstupné

Vyprodáno

Více informací

www.mig21.cz

Líbí se vám tato akce?

share