24. 7. 2020 JIŽ PROBĚHLO

Pohádka Budulínek Mandelinka a Odpoledne s pejsky

16:00 | zámecká zahrada

Zveme všechny děti a jejich rodiče na pohádku Budulínek Mandelinka (pohádková komedie s písničkami). Po pohádce, v 17.00 hodin, je pro děti připraven program ODPOLEDNE S PEJSKY – PSI A MYSLIVOST. Těšit se můžete na střelbu ze vzduchovky, ukázka cvičení borderteriérů a jezevčíků aj. Odpoledne s pejsky pořádá KC Lanškroun ve spolupráci se SPOLKEM POMOZ A POHLAĎ.

K dispozici bude občerstvení od lanškrounského obchůdku požitkářství – bubble tea, ice tea, káva aj.

V případě nepříznivého počasí se pohádka přesouvá do sálu zámku, kde budou zabezpečena specifická hygienická opatření dle aktuálního nařízení státu. Prosíme vás, abyste si vstupenky zakoupili předem online přes náš web kclanskroun.cz. Děkujeme.

Zapojte se s námi do letní soutěže o poukazy v hodnotě 1500 a 500 Kč! 🙂

Fotosoutěž

V pohádce podle Josefa Lady není Budulínek žádný hodný chlapeček, ale pořádné kvítko. Neposlouchá dědečka, zlobí jako třída dětí. Není se tedy čemu divit, že si ho liško na ocásku odveze až do svého doupěte. Chudák liška netuší jakou „veš“ si nasadila do kožichu. Její slušně vychovaná liščata dostanou školu největšího lumpa z širokého okolí. Nakonec nezbude lišce nic jiného než žebrat u dědečka, aby si toho nezvedeného Budulínka odvedl domů… Dědeček by, ale raději liščátka. Jak tohle dopadne? Hudební pohádka je kombinací živých herců a velkých loutek.

Délka představení: cca. 45 minut

Vstupné

70 Kč

Více informací

josefina.kratka@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share