2. 11. 2018 JIŽ PROBĚHLO

ŘÍMSKÉ NOCI: Franco D’Alessandro – Agentura Harlekýn

19:30 | sál lanškrounského zámku

Poutavý a současně dojemný příběh dvou slavných lidí, italské herečky Anny Magnani a amerického dramatika Tennessee Williamse. Pojednává o jejich dlouhodobém a ryzím přátelství, o jejich láskách, radostech, vrcholech i pádech. Vše zarámováno do padesátých a šedesátých let 20. století.

Simona Stašová

Oldřich Vízner

 

Režie: Gregory Abels

Během svého pobytu v Římě se Williams konečně setká s herečkou, pro niž touží psát. Prakticky ihned najdou porozumění jeden pro druhého. Uprostřed Říma na terase Anny Magnani si Tennessee přilétává pravidelně načerpat dávku Annina humoru a nezkrotného temperamentu. Tady si nechává pofoukat své bolístky od silné a neporazitelné Anny, tady načerpává inspiraci pro svou další tvorbu a tady se s ní může smát i plakat.

Jedinečné a brilantní herecké výkony Simony Stašové a Oldřicha Víznera, přitažlivý děj plný silných emocí a vášní, smíchu a pláče, velkých zvratů, to všechno jsou „Římské noci“.

Tento pravdivý příběh dvou výsostných umělců a citlivých zranitelných duší vám určitě rozproudí krev v žilách a ještě dlouho po představení bude ve vás žít.

Vstupné

1. – 6. řada – 490,- Kč

7. – 13. řada – 460,- Kč

Více informací

jindriska.kulhankova@kclanskroun.cz

+420 778 888 504

Líbí se vám tato akce?

share