22. 7. JIŽ PROBĚHLO

Taneční talkshow: Jak hvězdy tančily (J. Onder, J. Tománek, D. Batulková, N. Otáhalová)

19:30 | zámecká zahrada

Nahlédněte do zákulisí legendárního pořadu StarDance prostřednictvím tanečníků, celebrit i porotců této soutěže. A nebude se jen povídat, ale i tančit! Sleva 70% pro děti a studenty do 25 let (uplatníte ji v předprodeji v IC Lanškroun a na místě).

Vyprávění o zážitcích, emocích, výhrách i prohrách z natáčení pořadu StarDance. Uslyšíme také historky co se dělo, když zhasly kamery. A nebude se jenom povídat, ale také tančit! Čeká nás několik tanečních ukázek.

Programem provede Jan Onder a Jan Tománek, spolu s nimi zatančí herečka a vítězka Stardance Dana Batulková a desetinásobná mistryně ČR v latinskoamerických a standardních tancích a finalistka Stardance Natálie Otáhalová.

Pojďte si s námi zavzpomínat na hvězdy, které tančily a podívat se do zákulisí StarDance.

*Pořad trvá 90 minut.
*Pro vaše pohodlí vám budou k dispozici podsedáky. V případě většího zájmu o představení se může stát, že nevyjde na každého, doporučujeme tedy donést si vlastní deku.
*Akce je součástí festivalu FreshDance fest.

Jan Onder
Od sedmi let tančil v tanečním klubu MDK Sokolov. V sedmnácti letech získal nejvyšší mezinárodní třídu M v latinskoamerických tancích. Jeho nejlepší umístění na mistrovství ČR byla osmá příčka v hlavní kategorii. V roce 2012 získal titul mistr ČR družstev, soutěžil na mezinárodních soutěžích po celé Evropě.

V roce 2008 společně s herečkou Danou Batulkovou zvítězil v televizní show StarDance, to samé se mu povedlo i o dva roky později s atletkou Kateřinou Baďurovou. Několik dalších řad působil jako odborný poradce a měl na starosti taneční dramaturgii celého pořadu. Pro Českou Televizi od roku 2013 natočil více než 300 dílů oblíbeného dětského pořadu Taneční hrátky s Honzou Onderem. Od roku 2017 je choreografem a hercem divadelního Studia Ypsilon. Věnuje se i moderování, pořádání tanečních kurzů, vystoupením pro děti a podobně.

Natálie Otáhalová
Natálie Otáhalová se od pěti let věnuje baletu a společenskému tanci.  Je desetinásobnou mistryní ČR v latinskoamerických i standardních tancích. V roce 2019 byla ve finále pořadu StarDance, kde se s hercem Matoušem Rumlem umístila na druhém místě. Po studiu všeobecného gymnázia nastoupila na studium herectví na Vyšší odborné škole herecké v Praze. Je influencerkou na sociálních sítích, má za sebou role v seriálech Boží mlýny, Pozadí událostí, Sex O’Clock a další.

Jan Tománek
Jan Tománek je český tanečník, choreograf, trenér a moderátor, který se 5x zúčastnil TV show Stardance. Za sebou má řadu tanečních ocenění. Je Mistrem ČR v Tanečním sportu jako tanečník i trenér, vyhrál mezinárodní mistrovstvi Kanady a zůčastnil se MS a ME. Po skončení kariéry se začal věnovat výchově tanečních párů se kterými získal titul Vícemistrů evropy v latinských formacích.

V roce 2006 vyhrál casting v ČT do pořadu Stardance, kde 3x tančil (Jolana Voldánová, Pavlína Němcová, Šárka Kašpárková) a v posledních dvou ročnících zasedl v tomto pořadu v porotě. V letošním ročníku této populární show se bude opět se svojí partnerkou ucházet o titul krále tanečního parketu.

Dana Batulková
Dana Batulková je česká divadelní a filmová herečka. Spolupracuje s mnoha pražskými scénami a diváci ji dobře znají i z filmu a televize. Hrála například v komedii Milana Šteindlera Vrať se do hrobu, v dramatu Benjamina Tučka Děvčátko. Popularitu jí přinesly televizní seriály Redakce, Náměstíčko, Horákovi, Hraběnky a další.

V prosinci 2008 vyhrála s Janem Onderem třetí řadu televizní taneční soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí.

Vstupné

350 Kč
Sleva 70% pro děti a studenty do 25 let

Více informací

prodej@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share