15. 11. 2019 JIŽ PROBĚHLO

The Roosters Theatre – pánská kabaretní & burleskní show

19:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Hlavními aktéry energetické show THE ROOSTERS THEATRE, která kombinuje kabaret, burlesque, tanec a akrobacii, jsou krásní, charizmatičtí muži s vypracovanými těly. Netřeba dodávat, že akce zaujme zejména dámy, ale vítáni jsou samozřejmě i muži, což potvrzují i samotní aktéři, kteří se nám svěřili, že téměř jednu třetinu obecenstva tvoří právě muži!

Sál Multifunkčního centra LArt bude uspořádán stolovou úpravou.

Během celého večera pro vás bude otevřen bar.

The Roosters – show, která vás nenechá vydechnout!

Před dvěma lety se dala dohromady parta kluků za jediným cílem: bavit široké publikum, tak, jak to doposud nikdo neudělal! Rozhodli jsme se propojit své umění a zkušenosti ze všemožných uměleckých sfér a vytvořili The Roosters Theatre – energická show, která v celovečerním programu kombinuje kabaret, burlesque, tanec a akrobacii v úžasném spojení s komedií, humorem a nadsázkou, jejíž atmosféra vám uvízne v paměti ještě dlouho po skončení!

Unikát nejen v Česku, ale i ve světě

Ano, je to tak: v současné chvíli neexistuje nic podobného jako tento profesionální ryze mužský soubor, který by dělal takovéto jedinečné propojení stylů se zachováním mužské energie na pódiu a současně výstupy tvořené s úžasnou nadsázkou, jejichž provedení opravdu nikoho nemůže urazit. Je to opravdu neskutečná energie v proběhu celého večera, která na vás sálá z pódia, a kterou nikde jinde nezažijete.

Přístupné pro všechny, vhodné i pro muže

Nečekejte jen nasvalené chlapce svíjející se kolem ryze ženského publika – nejedná se totiž o žádný striptýz! Čeká vás show, kde vás profesionální umělci oslní svým tancem a akrobacií, dokonce vás přivedou i k slzám – smíchy! Celá show je obratně protkaná nadsázkou a humorem, což napovídá již samotný název burlesque.

„Tak můžu s jistotou a klidným srdcem říct…ŽE TO BYL SAKRA ODVAZ!!!!  Kluci to rozbalili a nenechali vydechnout ani jednoho diváka v publiku. Show plná humoru, vtipných situací, nadsázky, tance, divadla a samozřejmě i té erotiky, kterou ale servírují ve skvělé lehké formě. Nechyběla i fyzická část, samo sebou, provedení na jedničku. Musím podotknout, že přestože jsem muž s jasným pohledem na svoji sexualitu, od začátku do konce jsem se bavil a smál na celé kolo, kluci mi vážně prodloužili život…“ Martin

Již podle této recenze z hodnocení na jejich Facebooku vám může být jasné, že se opravdu nejedná o show čistě jen pro ženy! Jak i sami uvádíme ve svých reklamách: Vhodné i pro muže! Takže pánové, nebojte se navštívit naši show třeba se svojí partnerkou. Velmi překvapí a potěší i vás!

Že je neznáte?

Ano, od první velké show jsou to necelé dva roky. Ale i za tak krátké období se o nich Česko rychle dozvědělo! Mají za sebou 40 velkých show po celé ČR a nespočet krátkých vystoupení na různých společenských akcích a firemních večírcích. Média nás s velkým zájmem sledují a to nejen na regionální, ale i celostátní úrovni! Vysloužili jsme si reportáž v Top Star magazínu, dokonce jsme se posadili na červený gauč v Show Jana Krause!

Abyste se dozvěděli více o The Roosters Theatre můžete prozkoumat jejich sociální sítě, například Facebook, The Roosters Theatre a webové stránky www.cabaretshow.cz

A co na to řekli ti, kteří show The Roosters Theatre navštívili?

„Naprosto skvělá show!! Konečně něco, co tady v ČR chybělo!! Vřele doporučuji! (Veronika)

„Show, která bavila od začátku do konce!! Je tu totiž vše – samotný nápad, výborná choreografie, dechberoucí artistické výkony, humor, napětí, spousta mužské energie, trocha (tedy vlastně dost) toho lechtivého erotična :), to vše v podání osmi odlišných mužských typů, kde si každá prostě najde ‚ten svůj‘. 🙂 A pánové nás (ale ani sebe) opravdu nešetřili. 😀 VYNIKAJÍCÍ!! BIG FAN!!“ (Michaela)

„Skvělá show!!! Bylo to vtipné, hezky zpracované, prostě klobouk dolů!! Můžu vřele doporučit.“ (Tereza)

„…skvělá a ojedinělá show, která u nás nemá obdoby…, vtipná, sexy a přitom decentní…, chlapci mají skvěle našlápnuto a já jsem ráda, že jsem mohla být účastníkem jejich premiéry…“ (Kudlanka)

Na co všechno se můžete těšit a jak bude vypadat program?

19.00 OTEVŘENÍ SÁLU

vstupy konficiéra – seznámení s programem, možnost se občerstvit, pohodlně se usadit

20.30 ZAČÁTEK SHOW THE ROOSTERS THEATRE

21.15 PŘESTÁVKA

21.40 DRUHÁ ČÁST SHOW THE ROOSTERS THEATRE

22.20 ZAČÁTEK AFTERPARTY, FOTOKOUTEK S UMĚLCI

after party se zúčastní také samotní aktéři, kteří se krátce po skončení show vydají mezi diváky.

 

Sál Multifunkčního centra LArt bude uspořádán stolovou úpravou.

Během celého večera pro vás bude otevřen bar.

Vstupné

V předprodeji 380 Kč

V den konání představení od 18h bude možné zakoupit vstupenky na balkón, 300 Kč

Více informací

josefina.kratka@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share