24. 8. 2022 JIŽ PROBĚHLO

TRIARIUS: Absolvent

22:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Rozepnul bys mi šaty, Benjamine? Příběh zmateného a zuřivého dospívání. O životě v bezpečí, prosperitě, rozežranosti, bezctižádosti, ztráty empatie a bezcitnosti. S happy endem. Romantická komedie o nás, kteří přesně víme, co nechceme, ale zatím stále nevíme, co chceme…

Benjamin, čerstvý absolvent prestižní americké univerzity ověnčený řadou školních vyznamenání, se vrací po studiích do domu svých rodičů. Nudu snobských večírků, úmornost rodičovských ambicí a vnitřní prázdnotu rozčeří až příchod rodinných známých – pana a paní Robinsonových. Svůdná paní Robinsonová si s Benem začne vášnivý zakázaný poměr, který však skončí v momentě, když Benjamin pozná její dceru Elaine. Rozjede se tak spirála lásky, žárlivosti, vzpoury i hledání vlastního místa ve světě. Absolvent je příběh zmateného a zuřivého dospívání.

Absolvent, jako stále aktuální (nebo stále aktuálnější?) drama o životě v bezpečí, prosperitě, rozežranosti či přežranosti, bezctižádosti, ztráty empatie a bezcitnosti. S happy endem.
Absolvent jako romantická komedie o nás, kteří přesně víme, co nechceme, ale zatím stále nevíme, co chceme…

Divadelní adaptace románu Charlese Webba, který však proslavil především stejnojmenný film z roku 1967 s Dustinem Hoffmanem v titulní roli.

Režie: Josef Jan Kopecký

Hrají: Jan Kučera, Lenka Špaisová a Josef Jan Kopecký, Jana Voleská a Martin Mička, Jana Dvořáková a Jiří Duchoň

Vstupné

Vstupné dobrovolné

Líbí se vám tato akce?

share