10. 6. 2022 JIŽ PROBĚHLO

Večer rockových legend (Olympic, Petra Janů & Amsterdam, Progres 2)

ZRUŠENO

17:00 | sál Multifunkčního centra LArt

Vážení návštěvníci, je nám to velice líto, ale z provozních důvodů jsme nuceni zrušit Večer rockových legend (Olympic, Petra Janů & Amsterdam, Progres 2), který se měl uskutečnit 10. června 2022 od 17 hodin v Multifunkčním centru LArt.
Zakoupené vstupenky bude možné vracet v období od 2. do 26. května 2022. Více informací na www.kclanskroun.cz/vraceni-vstupenek.
Děkujeme za pochopení.

17.00 OPEN

  • Petra Janů & Amsterdam
  • Progres 2
  • Olympic

Výběr největších rockových hitů Petry Janů doplněný o další oblíbené písničky a také o novinky z alba Blázni. Petru Janů doprovází skupina Amsterdam, kterou tvoří „ostřilení“ rockeři: Pavel Lochman (klávesy + zpěv), Roman Štefl (baskytara), Miloš Švec (elektrická kytara), Tomáš Marek (bicí).

Kapela Olympic je stále ještě mocně tepající rocková legenda české hudební scény. V čele se zpěvákem a kytaristou Petrem Jandou plní koncertní haly nejen v Česku už přes půl století. Největší hity Olympicu oslovily více než tři generace hudebních fanoušků, mezi ty nejúspěšnější patří například Želva, Dej mi víc své lásky, Snad jsem to zavinil já, Slzy tvý mámy, Jako zamlada, Dávno a další.

Vstupné

790 Kč

Více informací

prodej@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share