25. 11. - 31. 12. 2020 JIŽ PROBĚHLO

Žijeme online

19:00 | u vás doma

Vyberte si své oblíbené místo v hledišti LArtu a pořiďte si ONLINE VSTUPENKU. Její koupí vyjádříte podporu naší organizaci, která i v této době přináší kulturní zážitky přímo do Vašich domovů prostřednictvím online přenosů. Než nám opět umožní zaplnit sál naživo, pomozte nám ho zaplnit alespoň virtuálně!

Vážení příznivci Kulturního centra Lanškroun, stejně jako ostatní, nejen kulturní organizace, se i my potýkáme s ekonomickými dopady, které koronavirová pandemie, krom viru samotného, přinesla. Vážností situace jsme byli opět nuceni uzavřít náš provoz a přerušit organizaci kulturních akcí. Nechceme se ale vzdát veškeré kulturní činnosti a proto Vám i v této době přinášíme rozptýlení přímo do Vašich domovů prostřednictvím online přenosů. Odkaz na naše online pořady naleznete na našich webových www.kclanskroun.cz a facebookových stránkách Kulturního centra Lanškroun. Pokud se Vám naše práce líbí, můžete nás podpořit zakoupením online vstupenky. Cena jedné vstupenky je 50 Kč a zakoupit jich můžete, kolik jen chcete.

Zakoupení online vstupenky je dobrovolné.  Její koupí vyjádříte podporu naší organizaci, která plánuje po opadnutí současné pandemické situace pokračovat v nabídce kulturních pořadů pro obyvatele Lanškrouna a okolí.

Za vaši podporu Vám moc děkujeme.

Tým KC Lanškroun

VoiLA 11.12. s Ondrou Pokorným a oběma zakladateli baru Marcus Tomášem Koppem a Ondřejem Matějíkem

Vstupné

Online vstupenka 50 Kč

Více informací

prodej@kclanskroun.cz

Líbí se vám tato akce?

share