Praktické informace

ELEKTRONICKÝ NÁKUP VSTUPENEK

Vstupenky je možné zakoupit na našem webu, ze kterého budete přesměrováni na prodejní systém Enigoo. Vstupenky je možné uhradit on-line kartou, dárkovým poukazem nebo převodem na fakturu. Vstupenky není nutné tisknout, při vstupu stačí ukázat email se vstupenkami a QR kódem v mobilu.

NÁKUP VSTUPENEK NA POKLADNĚ

Vstupenky můžete zakoupit na pokladně KC Lanškroun (Langerova vila) a v Infocentru Lanškroun. Otevírací dobu pokladen naleznete ZDE a ZDE. Večerní pokladna otevírá 60 minut před začátkem představení. Platit můžete hotově, kartou nebo dárkovým poukazem.

REZERVACE VSTUPENEK

Vstupenky není možné rezervovat telefonicky ani e-mailem. Rezervaci je možné provést pouze přes online prodejní systém Enigoo. Vstupenky máte rezervované po dobu 7 dnů (konkrétní datum a čas expirace obdržíte v potvrzovacím emailu). Rezervaci je možné vyzvednout na pokladně KC Lanškroun a v Infocentru Lanškroun.

PROBLÉM S ELEKTRONICKÝM PŘEDPRODEJEM

Nepřišly vám vstupenky e-mailem? Platba proběhla v pořádku? A nespadly vám ani do spamu? Kontaktujte nás: +420 467 771 380, prodej@kclanskroun.cz. Otevírací dobu naleznete ZDE.

VÝMĚNA NEBO VRÁCENÍ VSTUPENEK

Zakoupené vstupenky nevracíme ani nevyměňujeme! Zákazník je povinen zkontrolovat neprodleně po přijmutí vstupenek jejich správnost a úplnost (především název akce, místo a čas konání akce, cenu a počet vstupenek). Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Vstupné vracíme pouze v případě zrušeného představení nebo při změně programu.

ZAČÁTEK PŘEDPRODEJE

Chcete si pohlídat, aby vám neuteklo některé z našich představení? Sledujte nás na sociálních sítích a na webu a odebírejte newsletter KC Lanškroun.

SLEVY NA VSTUPNÉM

Na vybraná představení poskytujeme slevu pro studenty do 26 let (25% SLEVA), seniory (15% SLEVA) a držitele karet ZTP (50% SLEVA). Pro přiznání slevy studentům starším 18 let je nutné předložení platného průkazu studenta u vstupu do sálu. Průkaz je požadován také u osob ZTP. Na vybraná nevyprodaná představení umožňujeme využít 70% slevu pro studenty do 26 let. O slevu je možné si požádat pouze na pokladně KC a to 60 min. před začátkem představení. Zajišťujeme také slevy pro skupinové rezervace. Kontaktujte nás na prodej@kclanskroun.cz.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Chcete někoho obdarovat kulturou? Máme pro vás připravené dárkové poukazy v hodnotě 300, 500, 750, 1.000, 1.500 a 2.000 korun. K zakoupení jsou on-line na našem webu. Platnost poukazu je rok od data vydání.

ZTP

Všechny budovy KC Lanškroun i toalety jsou bezbariérové. V případě individuálních potřeb na místo pro hendikepované v sále či zlevněného místa pro průvodce ZTP nás předem kontaktujte na emailu prodej@kclanskroun.cz.

ETIKETA V DIVADLE

V průběhu představení jsou návštěvníci povinni mít vypnutý mobilní telefon a nepořizovat fotografie ani video záznam části či celého představení. Konzumace občerstvení je možná pouze v přísálí a baru, který je otevřen vždy hodinu před začátkem představení. Na divadelní představení a koncerty na sezení (vyjma stolového uspořádání) je přísný zákaz vnášení jídla a pití do sálu, včetně loží. Divák je povinen zachovávat čistotu a pořádek.

EVENTY & FIREMNÍ AKCE

Chcete u nás uspořádat akci na klíč nebo si pronajmout naše prostory? Kontaktujte nás na info@kclanskroun.cz nebo vyplňte nezávaznou poptávku na našem webu ZDE.