září - červen

Angličtina

Kurz pro děti i dospělé

Lektoruje Mgr. Lenka Jirků

Od září 2021 otevíráme kurz Anglického jazyka, který bude probíhat v prostorách Langerovy vily (Multifunkční centrum LArt). Dle zájmu se otevřou různé úrovně kurzu a během září se lektor s uchazeči domluví na termínech jednotlivých kurzů.

Mgr. Lenka Jirků

V roce 1997 absolvovala FF MU Brno, v roce 2002 získala certifikát FCE a v roce 2003 certifikát CAE.

Lenka vyučuje angličtinu od roku 2003 v kurzech Kulturního centra Lanškroun a ve firmách v Lanškrouně a okolí (převážně kurzy pro dospělé).  Jejími oblíbenými studijními materiály jsou: učebnice New Headway, New English File, přípravné učebnice pro FCE, English Vocabulary in Use, English Grammar in Use, materiály doplňuje četbou knih v různých úrovních angličtiny.

Kurz angličtiny s lektorkou Lenkou Jirků absolvuji druhým rokem. Prvním rokem vedla výuku v našem kurzu podle učebnice Headway, letos pracujeme metodou čtení textu. Touto formou nejen slovní zásobu i gramatiku vždy zopakujeme, ale zároveň se učíme stále něco nového. Její styl výuky mi vyhovuje, hodiny probíhají v neformální a přátelské atmosféře.

Účastnice pondělního kurzu

 

Lenka nás všechny v kurzu nutí mluvit, což je pro mě velmi přínosné a jako úplného začátečníka mě „rozmluvila“. Velkým přínosem jsou především úvodní rozhovory vedené v angličtině. Lenka je příjemná a velmi vstřícná. S jejím stylem učení jsem velmi spokojená.

Účastnice středečního kurzu

Cena

4 000 Kč / 30 dvouhodinových lekcí

Líbí se vám tento kurz?

share