září - červen

Angličtina

Kurz pro děti i dospělé

Lektoruje Mgr. Lenka Jirků

První schůzka proběhne 15.9.2020 v 16.10 h. v jazykové učebně v Langerově vile u Multifunkčního centra LArt.

Od září 2020 otevíráme kurz Anglického jazyka, který bude probíhat v prostorách Langerovy vily (Multifunkční centrum LArt). Dle zájmu se otevřou různé úrovně kurzu a během září se lektor s uchazeči domluví na termínech jednotlivých kurzů.

Každý návštěvník kurzu je povinný mít zakrytá ústa a nos rouškou či jiným způsobem. V budově budou zajištěny specifické hygienické podmínky v souladu s aktuálním nařízením vlády.

 

Mgr. Lenka Jirků

V roce 1997 absolvovala FF MU Brno, v roce 2002 získala certifikát FCE a v roce 2003 certifikát CAE.

Lenka vyučuje angličtinu od roku 2003 v kurzech Kulturního centra Lanškroun a ve firmách v Lanškrouně a okolí (převážně kurzy pro dospělé).  Jejími oblíbenými studijními materiály jsou: učebnice New Headway, New English File, přípravné učebnice pro FCE, English Vocabulary in Use, English Grammar in Use, materiály doplňuje četbou knih v různých úrovních angličtiny.

Kurz angličtiny s lektorkou Lenkou Jirků absolvuji druhým rokem. S jejím stylem učení jsem velmi spokojená, Lenka je příjemná a velmi vstřícná. Prvním rokem vedla výuku v našem kurzu podle učebnice Headway, letos pracujeme metodou čtení textu. Touto formou nejen slovní zásobu i gramatiku vždy zopakujeme, ale zároveň se učíme stále něco nového. Velkým přínosem jsou především úvodní rozhovory vedené v angličtině. Lenka nás všechny v kurzu nutí mluvit, což je pro mě velmi přínosné a jako úplného začátečníka mě „rozmluvila“. Její styl výuky mi vyhovuje, hodiny probíhají v neformální a přátelské atmosféře.

                                              Účastnice pondělního kurzu

 

  Cena

  4 000 Kč / 30 dvouhodinových lekcí

   

  Více informací

  jindriska.kulhankova@kclanskroun.cz

  mobil: 778 888 504

  Líbí se vám tento kurz?

  share

  Kulturní centrum Lanškroun je z důvodu aktuálních opatření Vlády ČR pro veřejnost UZAVŘENÉ

  Vstupenky zakoupené přes internet (e-vstupenky) lze vracet pomocí formuláře nejpozději do 16.12.2020!
  AKTUÁLNÍ INFORMACE