září - červen

Angličtina

Kurz pro děti i dospělé

Lektoruje Mgr. Lenka Jirků

Pondělí
14:15 – 15:45 – kurz pro úplné začátečníky
15:45 – 17:15 – kurz pro mírně pokročilé
 
Úterý
16:15 – 17:45 – pokročilí
 
Od září 2019 budou lekce probíhat v nově otevřených prostorách Langerovy vily (Multifunkční centrum LArt) s lektorkou Lenkou Jirků.

Mgr. Lenka Jirků

V roce 1997 absolvovala FF MU Brno, v roce 2002 získala certifikát FCE a v roce 2003 certifikát CAE.

Lenka vyučuje angličtinu od roku 2003 v kurzech Kulturního centra Lanškroun a ve firmách v Lanškrouně a okolí (převážně kurzy pro dospělé).  Jejími oblíbenými studijními materiály jsou: učebnice New Headway, New English File, přípravné učebnice pro FCE, English Vocabulary in Use, English Grammar in Use, materiály doplňuje četbou knih v různých úrovních angličtiny.

Kurz angličtiny s lektorkou Lenkou Jirků absolvuji druhým rokem. S jejím stylem učení jsem velmi spokojená, Lenka je příjemná a velmi vstřícná. Prvním rokem vedla výuku v našem kurzu podle učebnice Headway, letos pracujeme metodou čtení textu. Touto formou nejen slovní zásobu i gramatiku vždy zopakujeme, ale zároveň se učíme stále něco nového. Velkým přínosem jsou především úvodní rozhovory vedené v angličtině. Lenka nás všechny v kurzu nutí mluvit, což je pro mě velmi přínosné a jako úplného začátečníka mě „rozmluvila“. Její styl výuky mi vyhovuje, hodiny probíhají v neformální a přátelské atmosféře.

                                              Účastnice pondělního kurzu

 

1. OSOBA

2. OSOBA

Přihlašuji se do kurzu -

Cena

4 000 Kč/ 30 dvouhodinových lekcí

 

Více informací

jindriska.kulhankova@kclanskroun.cz

mobil: 778 888 504

Líbí se vám tento kurz?

share