říjen - červen

Francouzština

Kurz pro děti i dospělé

Lektoruje Eliška Havelková

Kurz francouzského jazyka probíhá ve skupinách, do kterých jsou studenti rozřazeni na základě svých znalostí a dovedností. Věnujeme se takovým nuancím jako jsou gesta nebo vhodný výběr slov. Všechny tyto aspekty zahrnujeme do výuky, která probíhá v naší jazykové učebně v Langerově vile.

První informační schůzka ke kurzu proběhne 6.10.2021 od 16:00 hod. v jazykové učebně Langerovy vily (Multifunkční centrum LArt).

Pokyny k úhradě kurzu budou jednotlivým účastníkům zaslány v průběhu měsíce října. Kurzovné bude hrazeno pololetně. Platbu, za první pololetí, je nutné uhradit nejpozději před zahájením první hodiny kurzu.

V případě přerušení kurzu z důvodu pandemie Covid 19 se kurzovné nevrací. Garantujeme odučení zbývajících lekcí v náhradních termínech.

Eliška Havelková

Jsem učitelkou 1. stupně základní školy v Dolním Třešňovci. Nedávno jsem se přistěhovala do Lanškrouna. Mimo jiné mám vystudovaný Francouzský jazyk a literaturu na Pedagogické fakultě v Hradci Králové. Individuálně právě pro Vás připravím každou jednotlivou lekci tak, aby odpovídala Vaší jazykové úrovni a zároveň Vás motivovala k lepším výsledkům.

Cena

2 000Kč / 15 lekcí / pololetí
1 lekce = 45 min
Minimální počet 5 lidí.

Líbí se vám tento kurz?

share