říjen - červen 2022/2023

Hra na klavír

Kurz pro děti i dospělé

Lektoruje Mgr. Milena Černohousová, Marta Obrová

Poskytujeme individuální hodiny výuky hry na klavír pro děti, mladé i dospělé. Můžeme začít od úplného začátku, nebo navážeme na Vaše dosavadní zkušenosti. Kurzy probíhají 1x týdně v učebně hudby v Langerově vile (Multifunkční centrum LArt).

Pokyny k úhradě kurzu budou jednotlivým účastníkům zaslány v průběhu měsíce září. Kurzovné bude hrazeno pololetně. Platbu, za první pololetí, je nutné uhradit nejpozději do 9. října 2022.

V případě přerušení kurzu z důvodu pandemie Covid 19 se kurzovné nevrací. Garantujeme odučení zbývajících lekcí v náhradních termínech.

Milena Černohousová

Milena je učitelkou 1. stupně ZŠ, vystudovala učitelství 1. stupně ZŠ + HV na Pedagogické fakultě UJEP Brno. Absolvovala I. a II. cyklus na ZUŠ ve Valašských Kloboukách, kde učila před nástupem na VŠ. Několik let působí v Lanškrounském ženském pěveckém sboru pod vedením Jarmily Uhlířové.

Cena

DOSPĚLÍ
2 400 Kč / 10 lekcí / pololetí

DĚTI
2 200 Kč / 10 lekcí / pololetí

1 lekce = 45 min

Líbí se vám tento kurz?

share

4. ADVENTNÍ NEDĚLE

Pro zpříjemnění předvánočního času pro vás máme malý dárek v podobě 15% slevy na vstupenky. Slevový kód stačí zadat do pole číslo slevové karty při nákupu vstupenek na kterékoliv představení.

Počet použití slevového kódu je omezen!

 

SLEVOVÝ KÓD: vanoce15