září - červen 2023/2024

Hra na kytaru

Kurz pro děti i dospělé

Lektoruje Simča Oláhová, Jirka Hurych, Petr Knoll

Lektoři Simča, Jirka a Petr učí každého žáka individuálně, maximálně po trojicích, podle toho, jak je kdo zdatný. Kurz probíhá po celý školní rok, jednotlivé lekce 1x týdně. V srpnu se pořádá zakončení kytarové sezóny v zámeckých zahradách.

Pokyny k úhradě kurzu budou jednotlivým účastníkům zaslány v průběhu měsíce září, kdy také proběhne zahajovací schůzka.

Simona Oláhová

Simča prý hraje na kytaru od svých 15ti let, ale málokdo jí věří, ve skutečnosti to vypadá, jako kdyby se s kytarou již narodila:-) Hru na kytaru učí v Kulturním centru již osmým rokem. Hraje a zpívá v dívčí vokální kapele Hlasy ve tmě a v hudebním uskupení Dou Na Boso. Doprovází lanškrounský smíšený sbor pod vedením Vladimíry Jetmarové.

Jirka Hurych

Kytara prý s Jirkou putuje životem už tolik let, že je ani nespočítá, ale začal hrát ještě dýl než Simča. Prošel několika styly hudby od folku, lidové hudby, blues, rocku až po metal. Vystupuji sám jako písničkář nebo s rockovou kapelou Dragon.

Petr Knoll

S muzikou začal v osmi letech, kdy začal hrát na housle u pana Zastoupila. Poté, v období vzdoru, přišla kytara, na kterou se učil hrát u pana Berana. Oba kantoři byli skvělí. Velkou zkušenost dalo Petrovi působení v lanškrounském Big Bandu. Následovala další hudební uskupení, např. s Iljou Michalcem. Petr učí s malými přestávkami přibližně 9 let .

Cena

DOSPĚLÍ individuálně
3 600 Kč / 15 lekcí

DĚTI individuálně
3 400 Kč / 15 lekcí

DĚTI ve dvojici
1 900 Kč / 15 lekcí

1 lekce = 45 min

Líbí se vám tento kurz?

share