září - listopad

Taneční kurz pro manželské a přátelské páry

Kurz pro dospělé

Lektoruje Jan Bílek

Kurz je určen manželským a přátelským párům v jakémkoli věku. Těšit se můžete na tance, které využijete na plesech a společenských akcích. Výuková lekce trvá cca 2,5 hodiny a je doprovázena reprodukovanou hudbou. Kurz bude otevřen při minimální účasti 12. párů (přijímáme pouze páry, nikoliv jednotlivce), v rozsahu 6-8 lekcí.

Jan Bílek začal vyučovat hned po ukončení taneční konzervatoře v roce 1983. Působil a působí převážně v regionu okresů Svitavy, Ústí nad Orlicí a Rychnov nad Kněžnou. S absolventy tanečních kurzů se účastnil tanečních soutěží, nejlepšího úspěchu dosáhli v roce 2011 v Praze – 2.místo na Mistrovství ČR. Věnuje se výuce tance v kurzech pro děti, mládež i dospělé.

Taneční kurz pro manželské a přátelské páry jsem navštěvoval v roce 2018. Výuka tanečního mistra Jana Bílka mi velmi vyhovovala. S přítelkyní jsme se proto rozhodli pokračovat v tanečním kurzu pro pokročilé, který plynule navazuje na tento základní kurz.

Patrik Novotný

 

Na kurz jsme se přihlásili, protože jsme toužili po zdokonalení stávajících tanečních dovedností [partnerka :-)]. Lektoři jsou skvěle sehraní. Taneční kurz, který probíhal ve velmi pěkném prostředí, splnil naše očekávání na 100%.
Účastník kurzu

Cena

2 400 Kč / pár (8 lekcí)

Líbí se vám tento kurz?

share