únor - březen 2023

Taneční kurz pro mírně pokročilé

Kurz pro mládež i dospělé

Lektoruje Jan Bílek

Kurz je určen manželským a přátelským párům v jakémkoli věku a také mládeži, jako pokračující kurz tanečních. Těšit se můžete na tance, které využijete na plesech a společenských akcích. Výuková lekce trvá cca 2 hodiny a je doprovázena reprodukovanou hudbou.

Pro otevření kurzu je potřebné minimum 12 přihlášených párů (přijímáme pouze páry, nikoliv jednotlivce).

Kurz bude probíhat každý čtvrtek od 18:30 do 20:30 hodin na sále lanškrounského zámku.

Pokyny k úhradě kurzu budou jednotlivým účastníkům zaslány v průběhu měsíce ledna. Platbu je nutné uhradit nejpozději do 5. února 2023.

V případě přerušení kurzu z důvodu pandemie Covid 19 se kurzovné nevrací. Garantujeme odučení zbývajících lekcí v náhradních termínech.

Jan Bílek

Jan Bílek začal vyučovat hned po ukončení taneční konzervatoře v roce 1983. Působil a působí převážně v regionu okresů Svitavy, Ústí nad Orlicí a Rychnov nad Kněžnou. S absolventy tanečních kurzů se účastnil tanečních soutěží, nejlepšího úspěchu dosáhli v roce 2011 v Praze – 2.místo na Mistrovství ČR. Věnuje se výuce tance v kurzech pro děti, mládež i dospělé.

PŘIHLÁŠKA DO KURZU

  1. OSOBA

  2. OSOBA

  Cena

  3 000 Kč / pár / 8 lekcí

  1 lekce = 2 hod.

  Líbí se vám tento kurz?

  share

  4. ADVENTNÍ NEDĚLE

  Pro zpříjemnění předvánočního času pro vás máme malý dárek v podobě 15% slevy na vstupenky. Slevový kód stačí zadat do pole číslo slevové karty při nákupu vstupenek na kterékoliv představení.

  Počet použití slevového kódu je omezen!

   

  SLEVOVÝ KÓD: vanoce15