říjen - prosinec 2022

Taneční pro manželské a přátelské páry

Kurz pro dospělé

Lektoruje Jan Bílek

Kurz je určen manželským a přátelským párům v jakémkoli věku. Těšit se můžete na tance, které využijete na plesech a společenských akcích. Výuková lekce trvá cca 2,5 hodiny a je doprovázena reprodukovanou hudbou (přijímáme pouze páry, nikoliv jednotlivce).

Pro otevření kurzu je potřebné minimum 12 přihlášených párů.

Pokyny k úhradě kurzu budou jednotlivým účastníkům zaslány v průběhu měsíce září. Platbu je nutné uhradit nejpozději do 9. října 2022.

V případě přerušení kurzu z důvodu pandemie Covid 19 se kurzovné nevrací. Garantujeme odučení zbývajících lekcí v náhradních termínech.

Jan Bílek

Jan Bílek začal vyučovat hned po ukončení taneční konzervatoře v roce 1983. Působil a působí převážně v regionu okresů Svitavy, Ústí nad Orlicí a Rychnov nad Kněžnou. S absolventy tanečních kurzů se účastnil tanečních soutěží, nejlepšího úspěchu dosáhli v roce 2011 v Praze – 2.místo na Mistrovství ČR. Věnuje se výuce tance v kurzech pro děti, mládež i dospělé.

Cena

2 800 Kč / pár / 8 lekcí

1 lekce = 2,5 hod.

Líbí se vám tento kurz?

share

4. ADVENTNÍ NEDĚLE

Pro zpříjemnění předvánočního času pro vás máme malý dárek v podobě 15% slevy na vstupenky. Slevový kód stačí zadat do pole číslo slevové karty při nákupu vstupenek na kterékoliv představení.

Počet použití slevového kódu je omezen!

 

SLEVOVÝ KÓD: vanoce15