2. 12. 2018

1. adventní neděle 2. 12. 2018

Kulturní program 1. adventní neděle zahájila ve 14:00 na nám. J. M. Marků kapela Trap, děti s rodiči se sešli v ten samý čas na zámku, kde zhlédli 1. vánoční pohádku. Od 15 hodin proběhl 1. adventní koncert v kostele sv. Václava, kde vystoupili žáci ZUŠ J. Pravečka. I přes vytrvalý déšť a ledovku se někteří z vás vydali zhlédnout zbytek adventního programu, který probíhal na nám. J. M. Marků – od 16 hodin zde vystoupila kapela Next Level a v 17 hodin se centrum náměstí alespoň zčásti zaplnilo a podařilo se nám společnými silami rozsvítit vánoční strom. Po 17 hodině vystoupil známý český zpěvák a herec Roman Vojtek s vokalistkami.
Koncert v kostele sv. Václava, rozsvícení vánočního stromu a koncert Romana Vojtka nafotil Vojta Šprync, zbytek programu a atmosféru dne nám na fotkách zachytil Adam Dušek.

Líbí se vám tato fotogalerie?

share

Uzavření pokladny KC Lanškroun

Vážení návštěvníci, pokladna Kulturního centra Lanškroun bude od pondělí 8. srpna 2022 do 31. srpna 2022 UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru Lanškroun a online na našem webu. Děkujeme za pochopení.