29. 4. 2018

Oslavy MEZINÁRODNÍHO DNE TANCE

Slunečné, téměř letní počasí, hudba, tanec, tleskající děti i dospělí, celé rodiny, které přišly podpořit své nejbližší, lidé posedávající v hledišti i na trávníku, to vše přispělo ke krásné atmosféře dnešních oslav Mezinárodního dne tance.

Děkujeme všem tanečnicím a tanečníkům, že přijali naše pozvání a zúčastnili se oslav Mezinárodního dne tance. Dokázali nám, že v Lanškrouně a okolí se tancovat umí, že tanec je pro mnoho dětí ale i dospělých přirozenou součástí života, má neuvěřitelné kouzlo probouzet emoce nejen v tanečnících samotných, ale také v nás, v divácích. V téměř dvouhodinovém programu jsme měli možnost zhlédnout různé taneční styly a přesvědčit se, že tanec je různorodý a neuvěřitelně krásný.

Velké díky patří samozřejmě mnoha návštěvníkům, kteří zavítali do lanškrounských zámeckých zahrad a vytvořili tu pravou taneční atmosféru, BEZ VÁS BY DNEŠNÍ ODPOLEDNE NEBYLO TÍM, ČÍM JSTE HO UDĚLALI.

Dnes odpoledne jste mohli vidět tyto taneční skupiny:

taneční kroužek Sluníčko ze Z. Š Dobrovského pod vedením Moniky Kroulíkové

I.Z. Dance Studio Ivety Zahradníkové

ZUŠ J. Pravečka – taneční obor pod vedením Ivety Zahradníkové

break dance pod vedením Mirka Křivohlávka

JUISY Kids a JUICY Juniors pod vedením Míši Duškové

folklorní soubor Jitřenka pod vedením Yvony Rybové

DC Dance Dolní Čermná pod vedením Věry Marešové

Zumba Teens pod vedením Laďky Lopourové

Líbí se vám tato fotogalerie?

share

Uzavření pokladny KC Lanškroun

Vážení návštěvníci, pokladna Kulturního centra Lanškroun bude od pondělí 8. srpna 2022 do 31. srpna 2022 UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru Lanškroun a online na našem webu. Děkujeme za pochopení.